Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem barnul a lábam?

Miért nem barnul a lábam?

Figyelt kérdés

Járok szoláriumba, kb 1-2 hetente egyszer, Mindig 12 percre. A felsőtestem mindig lebarnul, de a lábam alig. :( bugyiba szolizok, és ugye ott az eredeti színem van. a lábamnak szinte meg ugyanolyan színe van.. ez miért lehet? hogyan tudnám barnítani a lábamat? egyenlőre nem olyan sürgős mivel tél van, de nyáron nem szeretnék falfehér lábakkal mászkálni.

ps, NEM ÉRDEKEL AZ ANTI-SZOLISOK VÉLEMÉNYE. ha akarok szolizok, ezt úgy sem ti döntitek el!!! szóval ilyen féle kommenteket felesleges írni "csak elrontod a bőrödet.." nem érdekel.

amúgy a szolizást kb 2 hónapja kezdtem.


2010. dec. 19. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem idővel barnulni fog. nem vagyok jártas a szolizásban, de hallottam hogy van valami szolikrém, nemtudom mire jó, lehet hogy jobb színed legyen, ha igen akkor szerezz be olyat, és csak a lábadra kenj belőle. amúgy nekem is nehezen barnul a lábam, nemtudom miért..
2010. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a szoláriumba van valami krém ami plusz pénz, nem kötelező megvenni de elvileg attól barnább leszel. Igaz hogy én a legolcsóbbat veszem mindig de.. :D majd megpróbálok egyre többet szolizni, csak az elég furcsa lesz hogy nyárra a felsőtestem barna lesz a lábaim meg fehérek :(
2010. dec. 19. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj ennél a mennyiségnél. Talán még egy kis önbarnítóval segíts rá.
2010. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos szoli-témában én sem vagyok jártas, de a lábaim nekem sem barnulnak le, akármennyit is napozok. Ha több órát kint fekszek a napon, a lábaim akkor sem barnulnak le, csak a felsőtestem :O Nem értem. De el fogok menni szoliba, hátha :@
2010. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!