Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Randiznátok velem?...

Lányok! Randiznátok velem? Kép is van.

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2010. dec. 20. 00:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ja viszont az elsőről szedd le a honlapcímet a sarokból, meg a válláról a betűket, így sajna akármilyen cuki is, de ordít, hogy letöltötted vhonann. Bocs:(
2010. dec. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
miért akarsz kamuképet feltölteni társkeresőre? biztos egy okádék lehetsz.
2010. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Elemezzük a kérdést :

Lányok! - ez a megszólítás

Randiznátok velem? - ez a kérdés

Kép is van. - egy kijelentő mondat


Mi a probléma? :)

Igazándiból az lenne a kérdésem, hogy ha egy férfi így néz ki, azzal randiznának-e a lányok. Illetve miért van az, hogy egy normális, magára adó 34 éves férfit, aki hasonló paraméterekkel rendelkezik, egyszerűen nem vesznek komolyan a nők, csak szoknyavadásznak tartják és amikor rámosolyog valakire, rögtön azt hiszik, hogy ki akar kezdeni vele.....

2010. dec. 20. 01:23
 14/28 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy kép is van, de nem rólad. Pedig a kérdés nem az volt hogy randiznátok-e Miguel Angel Silvestre-vel.

Itt egy valódi kép a kérdezőről:

[link]

2010. dec. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Fú bmeg utolsó! te nagyon beteg vagy!!!

Értem mit akartál mondani a belinkelt képpel, de azért durva:)

A kérdező gondolom nem akart magáról képet felrakni és az lett volna a lényeg, hogy ő valami ilyesmi kaliberű pasi. A képek meg valljuk be tényleg társkeresős jellegűek, hozzák az általában megtalálható kategóriákat. Az első a laza, a második az öltönyös, a harmadik meg a sportos testmutogatós. Mindhárom jó kép, sztem. Persze oké h nem te vagy rajta, de sztem nincs velük gond, ha ilyet teszel fel.

Azt, hogy miért nem vesznek komolyan, hát nem tudom. Mondjuk én is szeretném azt hinni, ha egy ilyen pasi rámmosolyog, hogy ki akar velem kezdeni:)

2010. dec. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Azért van ez kérdező, mert általában aki ennyire jól néz ki, az ki is használja az adottságait. A jóképű srácokból lesznek a szoknyapecérek és az egyéjszakás kalandokat kedvelők. Ha megtetszik egy nő, rajtad a sor, hogy bizonyítsd, te nem ilyen vagy.

Ha csak ránézésből kell ítélni, akkor biztos tetszel nekik, de tartanak tőled.

2010. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a pasi pont az "esetem", én biztos randiznék vele :)
2010. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, főleg az első képen.:))
2010. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te vagy-e a képen, de én a te helyedben olyan képet töltenék fel a társkeresőre, ami egyszerű, otthon vagy pl. nyaralás alatt készitett kép.Sokkal valószinűbb, hogy irni fognak neked ugy, mint ha ezeket a képeket töltenéd fel.
2010. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A valasz (ha nem lenne baratom)igen,es az elso kep tetszik a legjobban(00:52)es amit (01:04)-kor kuldtel,az elso nem tetszik,viszont a masodik isteni. Vegre legalabb kepen latni egy jo pasit.
2010. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!