Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Paris Hilton...

Mit gondoltok Paris Hilton EDP parfümjéről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 20. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj ez nagyon jó illatú! Nekem volt már ilyen, és nagyon imádtam. Most is vennék, de már nincs a Rossmann-ban. :(
2010. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
énis ma vettem de már régóta szemeztem de kicsit sokalltam 9000ret 100 ml-re egyszerre :S de most a rossmannban a 30 ml-s 7000ről 3200re le volt akciózva.az utolsó pillanatban láttam meg és azonnal megvettem:D nekem is annyira tetszik az illata:)
2010. dec. 20. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenem. Nagyon szerettem,és egyszer még fogok venni,az tuti.

Ha ilyen akciós,akkor lehet még karácsonyra be is szerzek egyet a rossmannból. Köszi,hogy mondtad az akciót.

2010. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincsmit (:
2010. dec. 21. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindig azt használom.nagyon jó :)
2010. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csajok felfedeztem egy nagyon jó utánzatát,a blue up gyártja!Most hétvégén elmúlasztottam a vásárlását,mert csináltam egy fújáspróbát,de nagyon sajnálom,hogy nem vettem meg egyből,mert iszonyat tartós és nem változtatta az illatát! 2500-ből 100 milit megúszok,hétvégén visszamegyek,már alig várom!:)
2012. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!