Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fekete haj szőkítése?

Fekete haj szőkítése?

Figyelt kérdés
(Eredetileg szőkésbarna a hajam) 2 éve festem kb feketére és nagyon hullik, ezért mst szeretnék áttérni barnára, csak félek, hogy mivel elég vékoyszálú a hajam, nagyon sok lefog törni belőle (derekamig ér).. Tapasztalatok? És hogy fogjak hozzá? Mit kell vennem? Segítsetek légyszi.
2010. dec. 22. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A szőkítés nem tesz jót neki, de gondolom ezt te is tudod, úgyhogy nem akarok prédikálni. :) Én is a feketét szívattam le. Azt remélem tudod, hogy narancssárga lesz belőle, nem barna. Azt még át kell festened szőkítés után. Amit ajánlani tudok, az a Garnier E0 Kiszőkítője. Nekem bevált. Mindig nagyon jól leszívta a hajam és nem is roncsolta nagyon. Egyébként nekem is vékony szálú hajam van.

Sok sikert hozzá! :)

20L

2010. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, hogy szőkítés után festem barnára.. :) És köszi
2010. dec. 22. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Fodrász. Nehogy othon kezdj neki, mert leéghet a hajad. nem olcsó, de ennyit vállalj, ha meg szeretnéd tartani a hajad.
2010. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hátigen! Az a baj, hogy arra nincs pénzem! Ha lenne, nyilván nem tettem volna fel ezt a kérdést! Akkor talán jobb ha hagyom a dolgot:S
2010. dec. 22. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
jobb ha hagyod ! nekem fodrász csinálta meg ,első hajmosás után ledobta a barnát és és vöröses barna lett ,következő után vörös!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kénytelen voltam visszafestetni feketére. nekem nagyon erős hajam van vasalom.. a vasalás soha nem látszott meg rajta viszont szőkítés után nagyon töredezett...:(:(
2010. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Nekem fekete a hajam én is sokat szökítettem ( szöke és fekete majd kék majd piros majd fekete az egész) ezt így fél év alatt... Annyira tönkre tette a hajamat hogy 5 cm-le kellett vágni elöl... Ha a feketéből barnát szeretnél úgy a legegészségesebb a hajadnak ha fokozatosan barnát raksz rá. El kezd lenöni raksz rá barnát , eltelik egy hónap , majd megint raksz rá barnát de világosabbat :)

2011. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már kb 2 hónapja barna vagyok, 2x 5 óra munka volt benne, de nagyon szép színe lett, vasárnap megint világosabb lesz egy fokkal.
2011. ápr. 15. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!