Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi szokott általában mindig a...

Mi szokott általában mindig a táskátokba lenni ha elmentek valahova ( pl : csavargás, pláza bárhova)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kulcs, mobil, pénztárca, zsepi, babpopsitörölő, parfüm, dezodor, smink cuccok, fésű, fülhallgató.. kb ennyi..:D
2010. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem kulcs, mobil, labello, papírszebkendő, rágógumi, orrspray, pénztárca, kb. ennyi.
2010. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kulcs, pénztárca iratokkal, telefon, mini hajkefe, fülhallgató, neszesszer (púder, korrektor, szemcerka, spirál, tus/szemhéjpúder+applikátor, szájfény/rúzs), ajakbalzsam, szerencseköveim, papírzsepi, télen kesztyű, nyáron napszemüveg, rágó
2010. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a kulcsot mindig elfelejtem, ha van itthon valaki :D

Egyébként mobil, fülhallgató, pénztárca, irattárca, mentolos cukor, papírzsepi és a denshi jisho mert azt meg mindig elfelejtem kitenni...:D

2010. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jegyzetfüzet, kulcs, iratok, toll, ceruza, bicska (mindenképp olyan, amin van dugóhúzó), cigaretta, apró.

22/L

2010. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kulcsok, pénztárca, parfüm, cigi.
2010. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Telefon, ajakápoló, mp3, papirzsepi, nyáron napszemüveg, smink és persze pénz =)
2010. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kulcs,telefon,öngyujtó,szempillaspirál,zsepi,ceruza,pénz.:)
2010. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15:38-vagyok,

észrevettétek, hogy csak csajok írtak eddig?

Vajon a pasik mit tartanak a táskájukban?

2010. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sorolom...

testápoló, krém, kulcs, pénztárca, igazolványto(az a lapozós), neszeszer, tolltartó, parfüm, dezodor, zsepi, ilyen nedves törlőkendő, kézfertőtlenítő, cigi, gyújtó(k)... : / sokminden. hátizsákkal járok.(nemtúrazsák)

17L

2010. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!