Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért baj ha valaki szereti a...

Miért baj ha valaki szereti a Playboyos dolgokat?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is találtam pár lenéző szöveget a Playboy iránt. Mert azt gondolják egyesek, hogy ezek ilyen 200 ft-os cuccok, meg hogy a kisebbség és a 12 évesek hordják. Pedig ez nem igaz. Most ez is csak 1 márka és a Nike cipőre se mondja senki h fúj menj már, milyen gagyi. Természetesen én nem a piacon szerzem be ezeket, hanem eredeti cuccaim vannak, amik ugye nem olcsók.
2010. dec. 23. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, mondjuk nekem nem tetszenek, de nem az a bajuk, hogy olcsók, vagy rossz minőségűek.

Az olcsóságot se úgy kell érteni, inkább csak azok a lányok szoktak olcsónak tűnni, akik általában az ilyen stílusú ruhákat szeretik, ha érted mire gondolok...

Szóval ahogy a márka neve is mutatja, ezek a cuccok playboycica stílusúak, ami azért sok esetben nem az igényességet takarja.

Persze szerintem mindent lehet úgy kombinálni, hogy igényes legyen, és ez visszafelé is igaz, hogy bármilyen igényes darabot közönségessé lehet tenni, ha valaki nem megfelelően viseli.

Ha valaki pl engem ismer, akkor ki nem nézné belőlem, de volt olyan playboyos cucc, amit csak azért nem vettem meg, mert rajta volt a nyuszi jel, ami nekem a ciki kategória, pontosan amiatt, amit az előbb leírtam...

Szóval nem baj, csak van ennek egy ilyen társadalmi megítélése.

Ez olyasmi, mintha valakinek raszta haja van, nem biztos, hogy drogozik, mégis azt fogja gondolni róla mindenki...

Aki playboyos cuccokat hord azt minimum plázacicának nézik, de inkább rosszabbnak...

2010. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Playboy azt hírdeti, hogy a nők legyenek gebék, hidrogénszőkék, szilikonmellűek, járjanak ribancos cuccokban, töltsék az idejüket plázázással, bulikkal, járjanak állandóan fodrászhoz, kozmeitkushoz, legyen óriási műkörmük, feltöltöt szájuk legyen és legyen villantós telefonjuk, de még sorolhatnám, a tipikus műnőt hírdetik.

Plázacica, ribanc, magamutogató.


Ez a legtöbb ember véleménye a Playboyról.

És tényleg elterjedt a kislányok és a dzsipók körében, még ribancokon szoktam látni. A legviccesebb, ha egy csúnya nőn van.:)


Amúgy pedig én nem ítélem el, ha eredeti, és nem csak azért veszi vki, mert hú de menő. Playboyos parfümöt vettem a barátomnak, van egy playboyos nyakláncom (eredeti nem 20 cm-es óriási, hanem pici és eredeti) és van egy playboy karórám, amit azért vettem mert nagyon jól néz ki.


Tehát ha valakinek van egy nőies stílusa, és szép a nő, szerintem még jól is néz ki.

2010. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem szőke a hajam, mert nem állna jól. Nem bulizom. Plázába szinte mindennap megyek. Műkörmöm is van. Fodrászhoz stb. is szoktam járni de szerintem ez alap. Samsung Diva telefonom van ami szerintem nem pi*ás, hanem nőies. Nem vagyok csúnya és kövér se. Több éve van tartós párkapcsolatom, szóval ez magáért beszél, hogy nem vagyok ribanc se.

Nekem csak eredeti Playboy cuccaim vannak (pl:táskák, pénztárcák, ágynemű, törölköző, párnák, óra, ékszerek, parfümök, övek, határidőnapló) hirtelen ennyi jutott az eszembe. Pasimnak is van parfümje, meg öve is van.

Nem tudom miért kellett elkezdeni hamisítani és 1000 ft-ért osztogatni mert ez nagyon jó márka és nőies.


Várom még a válaszokat :D

2010. dec. 24. 00:18
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
NEkem 2-3 éve tetszett a márka (most 17éves vagyok).Persze nekem is eredeti volt minden.De azért sem tetszik már mert szerintem lejárt márka,idejét múlt és ez azt is bizonyítja ,hogy rengeteg hamisítvány van amik nagyin gagyik és olcso k*vák hordják azokat.Persze az eredetiek sokkal szebbek.Én mondjuk a táskákért vagyok oda.:)Azok még úgyahogy mindig tetszenek.
2010. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

a playboy lányok nem mások, mint túlfizetett k*rvák:D

luxusribik, akiknek annyiból áll az élete, hogy meztelenkednek és pénzes faszikkal dugnak a pénz érdekében.

én ezt nem tartom normálisnak, de ha ti igen, hát gazdagítsátok őket azzal, hogy megveszitek a cuccaikat:D

ha ezt nem látjátok át, nyugodtan költsétek a pénzeteket k*rvákra:D

L/16

2010. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó csak, hogy tudd nem k*vákra költjük a pénzünket hanem márkás cuccokra. Most attól még mert neked jobban tetszenek az Ázsia centerben kapható gagyi cuccok vagy nem tom mik, ez jött le. Most nem értem h ha valakinek 17 ezres Playboy táskái vannak az mitől lenne k*va?
2010. dec. 24. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha most itt azt akarod megmutatni, hogy mennyire gazdag vagy... hát gratulálok. És igen, én akkor ezek szerint én vagyok az első, aki lefújjogja a Nike cipőet. Ugyan az lassan róla a véleményem, mint az összes ilyen tömegmárkáról, hogy a kisebbség leutánozza, azóta pedig semmi humorom nem lenne felvenni. Mondjuk, alapból sem.

Attól még, hogy Pléjmoly cuccokban feszengsz, nem vagy semmivel se több. Gratulálok, hogy tömegember vagy... nem tud sem érdekelni annyira, se feldobni. Különlegesnek meg ne hidd magad.

2010. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok gazdag, de ha választanom kellene 1 Nike cipő vagy 4 kínai cipő között akkor én az 1 Nike cipőt választanám. Remélem megérted a különbséget. Szerencsére még többen vannak azok akik sima kínai bóvlikat vesznek és ők tömegemberek. Nem akarok többnek tűnni, mint ami vagyok. Mondjuk azt szeretem ha megdicsérnek, hogy milyen csinos vagyok meg h milyen jó ez a cucc. Kínaiban nem találtam még olyan cuccokat amivel ugyanezt a hatást elő tudnám idézni. Lehet én tévedek. Én se szóllak le azért mert te azt szereted, hogy 1 ruha áráért neked 10 másik lehet. Nem tudom, hogy engem miért kell meg 1 csomó embert aki szeret a plázában vásárolni.
2010. dec. 24. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


ne haragudj,de ez az egész tényleg úgy jött lett,mintha csak villogni akarnál ,hogy neked mennyi pénzed van,mert 17 ezres táskára telik,meg stb...Az is elég vicces,hogy azt hiszed,csak a márkás ruha nézhet jól ki.Elérhető áron is lehet jó dolgokat kapni,a másik pedig az,hogy a márkás cuccok nagyrészt ugyanolyan gagyik,mint a kínai...És ezt nem irigykedésből mondom,mert nekem is vannak drága cuccaim,hanem tapasztalatból,mert nincs itt elég hely,hogy felsoroljam hány Converse meg Nike cipőt dobtam ki a kukába,mert 2 hónap utána úgy nézett ki,mint amit a szeméttelepen bányásztam,és mindezt úgy,hogy egy cipőt átlag egyszer veszek fel hetente,és vigyázok is rájuk...szóval ennyit a szuper márkás minőségről...Ugyanaz ,mint a kínai,csak 10-szer annyiba kerül...Az ár nem feltétlen van egyenes arányban a minőséggel,se azzal,hogy hogy néz ki...

2011. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!