Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kg lehet Taylor Lautner?

Hány kg lehet Taylor Lautner?

Figyelt kérdés

hallottam h 14 kg izmot pakolt magára de nemtudom most hány kg? nemtaláltatok egy oldalt ahol rajta van?

segítsetek plz:)


2010. dec. 24. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem, angol oldalakon 71 kg írtak, de ezek mind tavalyi adatok. Ha igaz, akkor most sem lehet nagy eltérés.

Viszont, más oldalakon fontban adták meg(210), átszámítva azok meg 95 kg. Jó persze, ennyi biztos nincs, mert elég szépen festene:"D

Szóval nem igazán lehet pontosan meg mondani. Remélem azért az előbbi lesz az igazi.:)

2010. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
és az meg ki a f@szom?:D
2010. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 70-75 kg között lehet
2010. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, másodiknak: Taylor Lautner egy színész, ő játszotta a Cápasrác és Lávalány kalandjaiból Cápasrácot, Twilight Sagából Jacob Blacket, Valentin napban saját magát Taylor Swift mellett és még sorolhatnám.
2010. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké nem láttam egyiket sem :) Azért köszi, ezzel is okosabb lettem :D
2010. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez engem is baromira érdekelne, hogy pontosan mennyi, de sehol sem találtam megbízható infót. egy oldalon én is olvastam, hogy 210 lbs, hát az ugye 95kg mint ahogy már írták itt, de annyi kizárt, hogy legyen. 179cm magas! ehhez a formához és arányokhoz a magasságát figyelembe véve nem lehet több 85kg-nál, de akkor sokat mondtam. én olyan 78-80kg-ra saccolnék, de piszkosul érdekelne mi az igazság.

véletlenül nem tudod, Hugh Jackman hány kilós volt a Farkas forgatásán? :D

2010. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nemtudom sajnos énse...:S

am ksözi a válaszokat...azért kérdeztem mer ténis most kezdek hozzá a testépítéshez és ez a fiú nagy példaképem ilyen szempontból...

én 186 centi vok

17/F

2010. dec. 24. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet 90 kiló körül, ha most lenne 80 körül, az gáz lenne, nem hiszem, hogy 65 kilós volt a 180 centijéhez:D Azért elég izmos, az meg ugye nehéz:)
2010. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90-et én soknak tartom nagyon! nekem van egy haverom aki 190 magas és 96kg, de össze se lehet hasonlítani a kettejük fizikumát, mert a haveromhoz képest vékony a srác.
2010. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!