Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen méretekkel modellkedhetn...

Ilyen méretekkel modellkedhetnék? 17/L

Figyelt kérdés

174cm,54kg.

Derék: 64

Csípő: 80

Mell: 83


2010. dec. 26. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
szerintem vékonyabb csípő kellene, de igazából kép nem ártana
2010. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Vékonyabb csípő, nagyobb fenék és mell...
2010. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vékonyabb csípő??? én úgy tudom az arány 90-es mell, 60-as derék, 90-es csípő. Simán jók az arányaid, modellkedhetnél. Az előző hozzászólók keverik a szezont a fazonnal. Fogalmuk sincs róla mi az a csípő...

25N

2010. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se tudják, a 80-as csípőd nagyon keskeny lehet. Szerintem simán lehetnél modell, esetleg a derekad még közelebb lehetne a 60 cm-hez, de semmi másba nem lehet belekötni. :)
2010. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :)
2010. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Simán modellalkat vagy!

A tökéletes alak: a mell és a csípő 85 cm-90 cm, és ehhez karcsú derék 60-63 cm.

2010. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán... Igazából 176-178cm-t szoktak kérni minimum, de talán nem szőröznek ezen annyira.

Igazából sokan rendelkeznek hozzád hasonló méretekkel és a csípőd sztem túl keskeny, elég fiús alkat lehetsz... Általában csípő és mellbőség 85-90cm között kellene, hogy legyen, még a mell az korigálható melltartóval, de a csípő...

És mondjuk nem minden a méret, számít, hogy mennyire semmilyen az arcod, vagyis mennyire jól alakítható, tehát legjobb, ha nem túl karakteres és jól sminkelhető. És l nem szedhete a szemöldököd sem.

Fonto még, hogy milyen a tartásod, hogyan mozogsz, mennyire vagy fotogén, hogy viselkedsz kamera vagy fényképezőgép előtt, mennyire tudsz extrém cipőkben úgy járni, hogy közben nem nézel a lábad elé.

De próbálkozz néhány modellügynökségnél, regisztrálj be olyan helyekre, ahol képekért cserébe amatőr modeleket is fotóznak és úgy összegyűlik valami kis portfóliód/referenciád, amvel már sikerülhet elindulnod.

2010. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy ideális modellnek: 90-60-90. Nekem 89-59-87 és jól keresek vele. Remélem tudtam segítni.
2011. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen elmérted a csípődet! :) Nézz meg róla egy YouTube videót hogy hogyan is kéne lemérned magad.
2014. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!