Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc parfümöd és...

Melyik a kedvenc parfümöd és miért?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc illatod, miért, mesélj róla! Milyen alkalmakkor milyet használsz? Egyszerre hány parfümöd van? Milyet szeretnél kipróbálni?
2010. dec. 28. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy parfümöm van, amit használok is, Avonos, Secret Key a neve, és nagyon szeretem, mert nap végéig is kitart az illata, és végre egy olyan parfüm, ami illik hozzám, és amilyet már rég kerestem.

De van még Nina Rici Love in Paris-em, azt kaptam, de nem igazán passzol hozzám.

2010. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ezek szerint lány vagy
2010. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szamóca. ***** válasza:
gucci by gucci a kedvencem... nem tudom miért szeretem, de jó:D kate moss-t használtam még a kéket, meg cat deluxe-ot régen.
2010. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 van.

Guerlain – Shalimar (isteni vanília illata van)

Estée Lauder - Pleasures (virágos, könnyed, hétköznapokra tökéletes)

Dior - Addict (nincs meg sajnos, egyszer szagoltam, nagyon jó illata van csak méregdrága!)

2010. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Stella McCartney : Stella


vidám, könnyed rózsaillatú, de nem ilyen öregmamis édes

nagyon szeretem. Jobb lesz tőle a kedvem, feldob. Ez az én illatom, mások is nagyon szeretik rajtam.

csak nagyon drága


más illat szóba sem jöhet!

2010. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Puma-Urban motion, hihetetlen illata van, és tart a nap végéig. Van jónéhány avonos, de ezeket nem annyira szeretem, nem tartósak. Az oriflame-nek van egy illata, Volare- lila akác azt ereklyeként őrzöm, félek, hogy kiveszik a katalógusból és nem lehet rendelni. Másik nagy kedvencem, amit viszek mindenhova Gucci- Rush. Magáért beszél.
2010. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sok parfümöm van, de a legtöbb nem márkás, csak ilyen párszáz forintos (ezeket is szeretem, jó illatúak, de sajnos az ilyen olcsó parfümök nem túl tartósak). Ami márkás, az a Nina Ricci Nina, Pink Sugar, Avril Black Star. A kedvencem a Nina, mert az illata is nagyon jó és tartós is. Sokan mondják, hogy nem az, én mégis szoktam még másnap is érezni a pulcsimon, amit előző nap kifújtam.
2010. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok parfümöm van 4 db escada de ezeket csak nyáron használom, a Nina ricci-nina mindegyik változata 6db, van 2 moschinom meg egy d&g, + pink sugar, pink sugar sensual meg egy avonos de az nem tartós.
2010. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem több is van/volt..Sajnos vannak olyan parfümök aminek isteni illata volt,de ma már nem kapható sehol( ha esetleg tudja valaki hol lehet kapni az írja meg nekem..)

Még fiatal lányként imádtam

- Farrah Fawcet parfüm. Nyárias illata volt,és egész nap érezhető volt.(sajnos ma már nem kapható)

-Sárga LIMARA parfüm .Szintén nyárias illat ami hosszan tartó volt(ez sem kapható)

-Lila LIMARA tavaszi virág illatú..(ez sem kapható)

- Impulse Incognito : Igazi nyárias illat..Imádom ezt érezni magamon nyáron

- Impulse MAgic MOschus: Téei parfüm,mert isteni jó virág illata van

- Impluse LA pantera (tavaszi-nyári illat..Igazi nőknek való..

-Paris Hilton(Paris Hilton) parfüm.Igazi,tartós nyári virág illat.Nagyon jó illata van (jelenleg ez van de nem az FM verziója,ami pontosan olyan mint az eredeti,ugyanúgy hosszan tartó illata van,ugyanaz az illat csak fele árban kapható)

-Poseidon parfüm.Erős,kicsit bódító illatú,de nagyon jó..Főleg télen..

2010. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hú nekem nagyon ok van,De most (ha hiszitek ha nem:D) az Avril parfüm nagyon bejön,mind a kettő...!!

Nagyon szeretnék kipróbálni nagyon sok fajtát,és kis is fogom,mert Magyarországon nem minden kapható...ezért majd meglátom...:D

2010. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!