Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy nem rocker nőn, hogy...

Egy nem rocker nőn, hogy nézne ki ha kifestené feketére a körmét?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy a baráti köröm teljesen lefujjozta a fekete körmöket... már nem annyira divat a mű köröm,és ezért szeretném kifesteni feketére,mert most barna... de nekem nem az a rocker igénytelen stílusom van,hanem igényesebb vagyok,és adok magamra,nem tudom,hogy hogy állna nekem a fekete köröm,meg hogy ha meglátnak,akkor mit gondolnak rólam? :( :D


[link]



ilyesmi stílusom van,csak nekem fekete a hajam. meg itt picit látszik csak,hogy fekete a körme a csajnak,mert pont olyan ruha van rajta :/


2010. dec. 28. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hogy jön a rockerséghez a fekete köröm ?? Rocker nő vagyok, de én még ilyenről nem hallottam.

Normális vagy? Az igénytelenség már megint hogy jön a rockerséghez ? Láttál már rockert, te szerencsétlen ? Kikérem magamnak és a többi rocker nevében az igénytelen jelzőt ! Bocs, felidegeltem magam. (Illetve nem is kérek elnézést).


Figyelj, a szín oké, de igazítsd hozzá a ruhádat, ne legyél egy nagy fekete lyuk, az nem néz ki jól.

2010. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát énsem vagyok rokker, igen messze áll tőlem, de szoktam feketére festeni a körmöm, nemszólnak semmit sem. néha teszek bele ezüst színű pöttyöket ezüst lakkal. az kicsit oldja a rokker megjelenést, vagy ezüst-franciát csinálok-
2010. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,lehet te nem vagy igénytelen,de nekem a pasim haverja rocker,és már bocsi,de qrva igénytelen,és a barátnője is... zsíros hajjal járnak az utcákon fekete kopott köröm,meg ilyesmi,csak ilyenre gondoltam.... lehet te nem vagy pont ez... de nekem ők jutnak eszembe a fekete körömről,és ez taszított vissza.....
2010. dec. 28. 18:00
 4/14 anonim ***** válasza:
ezt nem értem miért fújjolták ki. Nekem közöm nincs a rocker stílushoz mégis kiszoktam festeni feketére:)
2010. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én sem értem,tök divat lett
2010. dec. 28. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok rocker, mégis ki szoktam festeni feketére a körmöm.:)
2010. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De nektek milyen stílusotok van? átlagos?
2010. dec. 28. 19:03
 8/14 anonim ***** válasza:

énsem vagyok rocker, és nem minden a rockereké, ami fekete. :) imádom a sztereotípiákat. :) igénytelen... -.-

fesd ki rózsaszínre cicus, az nem igénytelen... ;)

2010. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát abból, hogy ennyire a haverok véleményére adsz, max 14-nek gondollak, de akkor nem értem ezt a kérdést, abban a korosztályban nagy divat... :D

Ha feketére akarod festeni, akkor fesd feketére, és ha nem passzol tökéletesen a sablonstílusodhoz, jaj, mi lesz? :S Semmi! xD

Ne másokkal foglalkozz már, haveroknak nem tetszik és? Anyámnak 10éve baja van a tartka rikító 10színű és egyéb körmeimmel, de ez se befolyásolt nagyon semmiben. És a rockerek tényleg nem igénytelenek, akiket leírtál, inkább valami blackmetalosak lehetnek, ott gyakrabban előfordul az ilyen, de ettől még ilyet tényleg nem kéne állítani, mert nem igaz mindenkire. :P

2010. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem sablonstílusom van,nem vagyok se cicaqrva,se plázaringyó,meg egyéb keverékek sem. Csak kíváncsi voltam másnak a véleményére,hogy egy,,nem olyan,, emberen mint a metálosok vagy egyéb ilyen gót izéknek hogy áll.

Mert ha már a baráti köröm,leszarozta,oké,ezzel eltaszitottak a fekete körömtől,meg az is igen,hogy 14 15 éves emós pasiknak meg csajoknak is ilyen a körmük....

egyszóval már nem érdekel,már kifestettem,tetszik... :D

többi lepipálva.

és amúgy 19 éves vagyok,csak,hogy ne soroljatok a 14 16 év feletti kategóriába.

2010. dec. 28. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!