Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használnak-e valamit ezek az...

Használnak-e valamit ezek az új "EU-s" csövek a szoláriumban?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy elkezdték kicserélgetni mindenhol valami gyengébbre. Nekem nem célom az undorító szétégett szoliszín, de szeretem, ha nem vagyok annyira sápadt, és jól is esik két hetente egyszer 10 perc. Viszont, ahova járni szoktam, kicserélték valami új eu szabvány csövekre, és nekem SEMMIT, de tényleg, SEMMIT sem ért az a 10 perc. Én megértem, hogy káros, stb. De hagy csesszem szét úgy a bőröm ahogy akarom:) (persze én nem, de a ki hülye...) Ezzel más is így van, vagy csak én? Vannak még szolik normális erősségű csövekkel?
2010. dec. 28. 23:37
 1/6 anonim válasza:

szerintem sem használnak. a régi szoliba ahova jártam ott is kicseréltél és a 12perc semmi volt!

és most ahova járok ott szerencsére a régi van. (tudom hogy kérosabb) de inkább oda járok (: az legalább használ.

2010. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval ez nem csak az én tapasztalatom XD Hát akkor vadászni fogok még olyan helyekre, ahol normális cső van. -.-
2010. dec. 29. 01:43
 3/6 anonim ***** válasza:
énmég nemvoltam ilyenben, de ha EU-s csőről van szó, akkor az garantáltan nem használ, kiindulva az EU-ból meg a hisztériáiból....
2010. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
semmitn nem használnak.20percre bementem a fekvőbe mert ugye ilyen csőnél több perc kell.aztán piros lettem utána mondom zsír.pedig ez elvileg nem éget.és tapasztalt szolizó vok.azóta soha többet eus cső csak akkor megyek ha nincs nagyon pénzem normális csövü szoliba elmenni.
2011. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

hasznalni hasznal,ha többre mész!

és 25 percre szoktam bemenni,most kezdtem,egy héten 3 szor.25 percre,utána csak hetente egyszer 25 percre hogy tartsam a szinem.

2011. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
25 perc?? Jesszus.. akkora marhaság ez, mert az ember csak több időt veszteget vele. Mármint az a hülyeség, hogy kicserélik ilyen gagyi csövekre :/
2011. jan. 4. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!