Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én mindent megteszek és az...

Én mindent megteszek és az osztályban állítólag a 3. legszebb lány vok mégis minden fiú levegőnek néz! Pedig má mindent próbáltam! Szép ruha, smink stb. Mit tegyek? Szeretnék egy kicsit a középpontba lenni! SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Mindent megtettem má hogy felhívjam magamra a figyelmet de semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SOS


2009. jan. 26. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... Egy kis értelem, kifinomultság, humor sokkal többet számít, mintha magadra kened a festéket meg felveszed a ribizliruhát.
2009. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az előttem szólónak, ez hogy má, ez nem utal túl okos, kedves lányra - szerintem :$


inkább próbálj a belső értékeiden javítani, tényleg többet ér mintha a legszebb ruhákba járnál...

2009. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljél már. Ebből a pár sorból is látszik milyen hülye vagy. (Pontozni,nem zavar) Ne ilyen legyen a hozzáállásod! Legyél ápolt meg csinos, de ne csak erre törekedj, ez legyen "alap", és ne vidd túlzásba. A fiúk pl. kifejezetten rühellik a túl sok sminket. Lehet, sőt sokkal valószínűbb hogy a viselkedésed miatt nem érdekled a fiúkat. Csak legyél természetes, és ne az legyen a legnagyobb gondod hogy "jujj én vagyok a 3.ik legszebb az osztályba mégse vesznek észre a fiúk" Inkább legyél kedves, szerény, azzal többre viszed mint ezzel...
2009. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

A lányok között mindig van ez a versengés, hogy most ki a legszebb "ki a menöbb" Pedig nem a külsö szépség a legfontosabb hanem a belsőértékek..

Inkább olvass magazinokat amelyek fejlesztik a humorodat, a gondolkodásodat és a stílusodat.. légy egyedi.. aki másokat követ az mindig hátul van..:)

további szép estét;)

2009. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Figyeljé má, hány lány van az osztályodba? Mer ha három, akkó értem a dógot.
2009. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A 3.-nak:

nem azt nézem a "pontozásba" hogy ki írja azt amit hallani akarok.......me az nagy hülyeség lenne!!!!!!!

És elismerem néha egy kicsit tényleg hülye vagyok.......:D

2009. jan. 26. 19:38
 7/10 anonim válasza:
91%
hát szerintem nem néha vagy hülye hanem alapba az vagy már ne is haragudj! ez a tipikus kis beképzelt 13,14 éves kiscsaj duma : "én vagyok a harmadik legszebb lány az osztályba":D:D atya ééééég! gondolkozz már egy kicsit ilyen gondolkozással jóóó hogy nem vesznek észre meg is érdemled! egyébként minden srácnak más tetszik!
2009. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vanessza Gyuris válasza:
Szerintem lógj azzal a másik ketö legszebb csajjal és hátha felfigyelnek rád a fiuk hogy tesem lógsz ki a többi küzöl meg figyeld meg a másik ketö csaj divat ötletetit és probáld kicsit másolni őket :)
2012. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vanessza Gyuris válasza:
Amúgy nem biztos hogy levegőnek néznek téged !!!!! Csak te hiszed azt ,lehet hogy rólad is szoktak beszélni csak te nem tudsz róla!!!! Egy kérdés: A barátaid a másik kettő csaj ????
2012. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert egy beképzelt Ribi vagy.
2012. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!