Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb. a 2 hete vett lapos talpú...

Kb. a 2 hete vett lapos talpú csizmám sarka teljesen elkopott, és sarok feletti része szétment, majdnem lyukas már. Mennyiért csinálnák meg nekem és kb. mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
fogod a blokkot és visszaviszed a boltba, kérd vissza a pénzt és vegyél egy normálisat
2010. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs meg a blokk :/
2010. dec. 31. 01:38
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hét alatt egy csizma sarka igy nem mehet tönkre,hacsak nem kinai kel.A cipészek igen drágán dolgoznak mostanában.Megéri megcsináltatni?
2010. dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt kérdezem én is :) sajna nekem nincs 20.000 forintom egy csizmára.
2010. dec. 31. 01:50
 5/6 just.me ***** válasza:
Tanulság: a blokkot mindig őrizd meg. :s
2010. dec. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is leesett a sarkam még októberben, itt Debrecenben egy olcsóbb cipész 1000Ft-ért csinálta meg. Nagyon szép munka, azóta sincs semmi baja:) Azt viszont nem tudom, hogyha a sarok feletti rész szétment, az mennyire javítható, és mennyivel növeli a javítás árát :( Pár napon belül volt kész az enyém:)
2010. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!