Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz a...

Szerintetek nagyon gáz a nagyon nagy fenék?

Figyelt kérdés
167 cm vagyok és 64 kg és olyan az alakom mint a szaloncukoré...
2011. jan. 1. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az, hogy nagyon gáz, de figyel, gondolom azért kérdezted meg, mert érzed, hogy ez ténged zaavr, ezért tehetsz! Én nem hibáztatok senkit, de hogyha nem érzed magad jól a bőrödbe, akkor nem gondolod, hogy egy kicsit fogyózni+tornázni kéne és máris lemenne pár kg...ez nem velünk született adottság. Egyébként nem látom, hogy neked mi jelente a nagyon nagyot. Lehet, hogy tök formás....hát nem tudom.Ha te így el tudod magad fogadni, akkor semmi gond vele. Ez a lényeg.
2011. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az az egazság hogy mindenki azt mondja h nem vagyok dagadt csak a seggem nagy
2011. jan. 1. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Kb. 5 kilót adj le, azzal a feneked mérete is csökkenni fog. Az alakod persze nem változik, ahhoz át kéne szabni a csontjaidat :D

Ami fontos: ha már nagy, legyen formás, izmos. A futás, biciklizés, gyaloglás, farizomgyakorlatok segítenek abban, hogy szép formás legyen. Ez azért fontos esetedben, mert ha nagy, akkor odavonzza a tekinteteket. Ha nagy és plöttyedt, akkor az ember első benyomása az lesz, hogy lusta vagy és dagadt. Ha szép izmos, akkor minden srác arra fog gondolni, hogy de jó lenne jól belemarkolni.


Tapasztalatból írok, nekem is iszonyú aránytalan az alkatom. De a nagy fenék még előny is lehet, ha ügyesen használod ki :)

2011. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha mindneki azt mondja akkor az valszeg úgy is van. ne rinyálj, hanem kezdj el tornázni és nemlesz akkora a segged. mert igen, gáz
2011. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Janka&Janka ***** válasza:
Sztem egy picit mert igazából ki is csúfolnak meg nem mindent tudsz hozzá felhúzni
2011. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha téged is zavar, akkor sztem tehetsz ellene... sztem keresned kellene olyan gyakorlatokat, amik direkt fenékformálásra mennek rá, azzal sztem tudsz rajta kicsit segíteni. Egyébként meg nem gáz sztem, ha alkatilag ilyen vagy... nekem is van olyan ismerősöm, aki alkatilag ilyen (genetikailag is, és egyébként tök vékony, és a feneke is csak az ő alkatához képest nagy), és amiről az ember nem tehet, én arra nem mondom, hogy gáz vagy ciki.
2011. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoitokat!:) mondjuk tényleg tehetek ellene.. mondjuk minden nap futok fél órát és tornázok negyed órát...
2011. jan. 1. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem gáz. Miért lenne gáz? Meg van szabva, hogy hány kilónak kell lenni? 167 centihez 64 kiló, az teljesen normális súly, akkor olyan iszonyatosan nagy nem lehet a feneked, de ha zavar, akkor simán lehet onnan fogyni... de nem gáz.
2011. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én szeretem a nagy kerek popsit adhatok rá egy puszit?
2011. jan. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!