Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha legyantáztatom a felső...

Ha legyantáztatom a felső testem az mennyi ideig tart és sűrűsödik-e?

Figyelt kérdés
Eléggé szőrös a hasam és a mellem ezért úgy döntöttem nemsokára legyantáztatom. Nagyon hamar nöl nekem vissza ha leborotválom pl az arcom, másnak már eléggé ki van nőve. Mit gondoltok mennyi ideig tartana egy gyantáztatás amíg még nem nől vissza csúnyán?
2011. jan. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, erősödni tuti nem fog a gyantától. Sőt, hosszú távon csak ritkább lesz. Nekem azok a szálak, amik rendesen ki vannak tépve egy hónapig nem nőnek ki. Próba cseresznye, veszíteni nem veszíthetsz semmit. :)

20L

2011. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyibe kerülhet egy mell+has gyantáztatás? fáj nagyon? :))
2011. jan. 2. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Hát, sajnos azt nem tudom, mennyibe kerülhet... Mivel elég nagy felületről van szó, olyan 1500-2000 forintra tippelem. És igen, fáj. :D De szerintem jobban megéri egyszer 'szenvedni', mint minden nap azzal bajlódni.

20L

2011. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én falusi vagyok és itt mérsékeltebbek az árak.Nekem 1000 Ft.volt az egész felsőtest gyantázása.Fáj,de ki lehet bírni,viszont nekem sajnos nem tart túl soká,úgy a 10.nap után kezdenek kinőni a szőrszálak,ami persze mindenkinél más és más.Nem sűrűsödik,de nem is gyengült,de ez is egyénfüggő.
2011. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!