Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpiercinget akarok, vagy...

Nyelvpiercinget akarok, vagy akinek ilyen kérdése volt vagy van, ezt olvassa el. Az is akit érdekel (? )

Figyelt kérdés

Egy kicsit meguntam az itt felgyülemlett (bocs a kifejezését) hülyeséget erről a témáról, ezért most felvázolom az én véleményem. Két éve van a számban "egy vasdarab" úgy hogy valamennyire tudom mi merre...


Először is sokan azzal jönnek, hogy nagyon fáj e:

Megfelelő érzéstelenítés mellet, nem igazán fáj. A nyelv az első számú olyan testrés, amire érzéstelenítőt fújva pár perc alatt totál lezsibbad az egész. Szóval e fájdalomtól kell a legkevésbé félni.


Koptatja e a fogzománcot?

Igen, koptatja. én fél évente járok el kivizsgálásra a fogorvoshoz, reggel este fogat mosok, és még egy fogam sem hullott ki a piercing miatt...téves hogy a megfelelő odafigyel mellett hatalmas nagy kárt okozna a fogakban.


Piercing + fogszabályzó?

Személy szerinti véleményem hogy bármilyen szájba tett ékszer csak egészséges és szép fogak mellett mutat jól...ettől függetlenül ha valaki akarja, sima kívül drótos fogszabályszó mellett semmi gond nem lesz.


Zavar e az orális szexben?

Megint egyén válogatja. Én lány vagyok, a páromat sosem zavarta, bár nem is érzett különösebb különbséget. Nem zavaró HA a piercinges fél tudja használni. Mert bizony azzal is lehet igen fájdalmas mozdulatokat tenni. Azt a piercinget viselőnek kell érezni, hogy hogyan mozgassa úgy a nyelvét, hogy a piercing a legkisebb fájdalmat sem okozza.


13 évesen tetess e nyelvpiercinget?

Én azt mondom hogy ha nagyon akarsz ez a legjobb. Lebeszélni ugysem tud senki róla. Aki azt mondja 18 alatt nehogy tetess piercinget, főleg ne nyelv piercinget azzal nem értek egyet. Úgyis csináltat valahova ha akar, és szerintem a nyelv erre a legjobb. Nehezebben észrevehető (ezáltal picit szolidabb is szerintem) és ha megunja, egyszerűen kiveszi. 2-6 óra alatt tökéletesen (és a nyálad miatt gyulladás mentesen) összeforr, heg sem marad utána. Még ha maradna is, szerintem a nyelveden fog a legkevésbé zavarni. Fiatalabb korba én inkább a fogak miatt nem ajánlanám...Nem tudom más hogy van vele, nekem 13 évesen még gyengébbek voltak a fogaim.


Pösze leszel tőle?

Az első időszakokban lehet. Én pl nagyon durván sejpítettem. De meglehet vele tanulni beszélni rövid idő alatt, és utána sem lesz tökéletes, de nem az a nagyon pösze. Maximum a dupla r-nél néha becsúszik egy kisebb L hang.


Ha valakinek bármilyen kérdése lenne írhat itt is vagy privátba is, még ha régi a kérdés akkor is válaszolok majd az új komentekre is. Bocs amiért hosszú lettem.

17/L


2011. jan. 3. 05:40
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez az oldal nem arra való, hogy ezt így leírd.. Kommentbe lehet, de nem új kérdésbe..
2011. jan. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te tenyleg okoskodsz amikor nem tudsz aludni?probaltad mar a meleg tejet?
2011. jan. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én meg egyet értek vele teljesen!

Lassan az a nyelvpiercing téma is olyan lesz, mint a mindennapos képfelpakolós p.csák....

és tényleg olyan butaságokat tudnak írni, hogy az már fáj:S

pl, hogy miért olyan hosszú a piercing pfff...:P

Nekem is volt, de én már kivettem.

És igen... rohadtul nem fáj:)


akinek meg nem tetszik ez az iromány, az meg miért írogat, és nyilvánítja a nem tetszését? Akkor most ki is okoskodik???;) Ő, vagy ti???:D

Ő csak a tényeket írta le ennyi!


22l

2011. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök mind1, hogy leírja-e, nem ebből fognak azok választ kapni, akik itt tesznek fel kérdést, google-ban sem tudnak utánanézni...
2011. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!