Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted ciki teszveszen...

Szerinted ciki teszveszen vagy vaterán árulni a már nem hordott ruháimat?

Figyelt kérdés

Néha felteszem eladásra az internetre a megunt dolgaimat - egy ismerősöm viszont azt mondja, ez ciki, mert olyan kevés pénzért, amit ezzel szerezhet az ember, felesleges foglalkozni.


Nekem viszont kell az a kis pénz - és jobb érzés tudni, hogy a mások számára még használható ruháim nem a kukában landolnak...


Vagy álnévvel kellene regisztrálnom, hogy ne legyek ciki, vagy mit tegyek?


2011. jan. 3. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.Én pl az ismerőseimnek el szoktam ajándékozni a megunt/kihízott cuccaimat.
2011. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben még hordható akkor nem gáz... lehet hogy valaki pont olyat szeretne... kölcsön vissza jár, lehet hogy máskor te találsz valami egyedit és szépet olcsón. Hálistennek ez relatív hogy kinek mi a szép.

Viszont ha ronda de sokat kérsz érte akkor gáz.

2011. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én nem tartom cikinek, ha jó állapotban vannak a ruháid, más még örömmel hordaná őket, akkor miért ne? A kis pénz is jól jön, még ha a jutalékot ki is kell fizetni a teszvesznek/vaterának. Próbaképpen tegyél fel egy pár ruhát, és meglátod, hogy megéri-e a munkát! Sok sikert!
2011. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Neeeem, ami ronda vagy hibás (túlhordott), azt kiselejtezem. Ráadásul sokszor 1 ft-ról indítom a cuccokat, ilyenkor kb 200 ft-ért mennek el a ruhák - de nem sajnálom, mert én úgyis csak kidobnám.


Amiket megveszek, de nem hordok, mert mégsem tetszik, azokat drágábban adom nyílván, de még így is olcsóbban, mint a boltban.

2011. jan. 3. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki :)
2011. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Erdélybe szoktam kiküldeni ismerősökkel, ott pedig megkapják a családtagok, vagy olyanok, akiknek nincs pénzük. Régen nagy gyűjtőládákba tettem, de egyszer láttam, hogy felfeszíteték az egyiket, és egy csomó szemét volt a ruhák között, azóta inkább személyesen olyannak adom, aki elviszi a rászorulóknak. Olyan jó, mikor visszajönnek, és mesélik, hogy milyen örömet okoztak másoknak az én megunt ruháim. persze mindig tiszta, jó állapotú ruhákat küldök csak.

Az sem ciki, h párszáz Ft-ért eladod, mert ami Neked nem kell, lehet, h másnak nagyon jól jön. Szép dolog, nem ciki. Ismerek olyanokat, akiknek nem telik a márkás cuccokra, csak vaterán, meg teszen vehetik meg.

2011. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben semmi ciki nincs... Én 5 éve adok-veszek a TeszVeszen, rengeteg ruhát adtam el és vettem is.
2011. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!