Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Percinget szeretnék, de!?

Percinget szeretnék, de!?

Figyelt kérdés

Ajak pc-t de attól félek,hogy a fogamat roncsolja(koptatja a zománcot).

Meg,ha esetleg bármi miatt ki kéne vennem,akkor heg az nagyon csúnya,vagy ott marad?

Nagyon szeretnék,mert tetszik és egy ideje már tervezem,csak a fogaimat féltem:/

16/L


2011. jan. 4. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik osztálytársam elhagyta és utána beforrt neki. A heg meglátszik, de nem olyan feltűnő. Kis barnás folt.

Egyik barátnőmnek meg az alsó ajkába volt és a fogzománcát lekoptatta :S

De persze van egy pár ismerősöm, akiknek van itt is - ott is és semmi bajuk nem lett tőle.

2011. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem....pont ettől félek,hogy lekopik a zománc,mert így is érzékenyek a fogaim,szóval emiatt nem tudok dönteni,mert nem szeretném,ha tönkre mennének:/
2011. jan. 4. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félted a fogaidat,szerintem akkor ne csináltass! Persze ezt neked kell eldöntened! De szerintem valamennyire tuti lekoptatja a zámáncot!
2011. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahj:/

Szerintem az lesz,hogy nem,mert a fogaim fontosabbak,de utána néztem és írták,hogy 3 év alatt már igen csak tönkre teszi:/:S

2011. jan. 4. 16:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!