Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olvastam, h a albinoknak...

Olvastam, h a albinoknak nincs eleg melanin -juk:D hogy erjem el, h nekemsse legyen, és term. Szőke elgyek?

Figyelt kérdés
:D
2011. jan. 4. 15:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
OMG de hibasan irtam:G
2011. jan. 4. 15:14
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Ne egyél sötét színű dolgokat, csak világosat, pl.: fehér kenyér, tészta, citrom, ...


XD


Nem, egyébként szerintem ezt nem lehet sehogy sem elérni.

2011. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
És OMG, de buta vagy. Ez fontosabb.
2011. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
te ugye nem gondolod azt, h az albínóság "csak" természetes szőke hajjal jár? ez az egyik, a másik meg, h ezt csak úgy magadtól nem tudod elérni. omFg...
2011. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy nem tudsz rendesen írni, de hogy még hülye is vagy hozzá...szerinted x év után albínó lesz belőled? idióta...
2011. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerinted mire vannak a festékek? Uramatyám! Még hogy albinó! Tudod, hogy az albinók nagyon rosszul látnak, hogy meg is vakulhatnak, hogy nagyon könnyen leégnek, teljsen fehér a hajuk(jól hallottad nem szőke!) A szemöldökük is és a szempillájuk is, nameg persze mindenütt. Ja és ez egy betegség te kis butuska! Ennyire ne legyél már belül szőke kérlek! Inkább tájékozódj jobban és akkor nem fogsz ekkora marhaságokat kérdezni!
2011. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azert gondoltam,h cask ugy nem lehet elerni,de egyesek már olyan pessimistak,h má egyből leidiotaznak. de csak h tudd,szeretek idiota lenni ;)
2011. jan. 4. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
ásd el magad
2011. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok pesszimista, csak okosabb mint te. nem tudom érted-e a különbséget? ;)
2011. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérlek! Nem kell szeretned! Az vagy!
2011. jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!