Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért számít a szeplő szépségh...

Miért számít a szeplő szépséghibának?

Figyelt kérdés

Állandóan negatívumként írják újságban és neten is.

A szeplő az csak van és kész. Nem szép és nem is ronda. Csak úgy van.

Vélemények?


2011. jan. 4. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ronda.Mondjuk valakinek egyáltalán nem áll jól,de valakinek kifejezetten jól áll. :D Szóval szerintem az se baj ha van,és az se baj ha nincs!
2011. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ühhm...azt nem tudom miért, de én is olvastam már pár helyen. : S

nekem is van szeplőm és nagyon sok embernek tetszik is : )

kíváncsi lennék az arcomra szeplő nélkül, de valahogyan nem tudom elképzelni magamat úgy : D

de már megszoktam, hogy ott vannak. és szerintem nem csúnya. alapozót sem használok. valaki azzal próbálja eltüntetni. : S nekem azt mondták, hogy kifejezetten úgy illik hozzám. : D ezek nélkül nem is az lennék, aki : D

L/16

2011. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szeplőket szépségpöttyöknek hívják. a májfolt, na az már ronda!
2011. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis szép a szeplő. (: Máson is és magamon is szeretem, mondjuk nekem csak a vállam szeplős sajnos.


22L

2011. jan. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg baromi aranyos a szeplő..arcon, vállon, mindenhol..de tényleg kölöcsön egyfajta bájos megjelenést a tulajdonosának:) sajnos nekem nincsenek, de örülnék ha lenne...sok helyen olvasom, hogy sokan akiknek van mennyire utálják..nekem adhatnák..:)
2011. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is szep. Nekem is az arcom de csak a szemem alatti resz szeplos. De korantsem annyira mint par eve. Regen utaltam nagyon de most mar nem zavarnak es En se tudnam elkepzeni az arcomat nelkuluk.:D
2011. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!