Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a hajam?

Milyen legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Nemsokara megyek a fodraszhoz, es nem tudom meg hogy vagassam. Kb mellkozepig ero hullamos, szinte gondor hajam van. A hosszabol nem akarok vagatni, csak fentebb egy kicsit (szoval ugy lepcsozetesen vagy hogy tobb szint legyen) hogy formaja legyen. Orromig ero oldalfrufrum van. Tudnatok valami kepet linkelni, hogy hogyan vagassam le?

elore is koszi :D 16L


2011. jan. 6. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

nekem ez teccene:

[link]


[link]


:)

2011. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszi de a hosszat meg akarom tartani:D


[link]


most valami ilyesmi a hajam. egy par centivel rovidebb. csak az idegesit hogy a fenti resz (mint itt is) egyenes. es nekem valami olyan kene h fent is gondorebb legyen.

2011. jan. 6. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

óh nekem is ilyen, csak szőke és az oldalfrufru az államig ér.

én sztem egyenesfurfrut vágatnék.:P amugy az első válaszban nem kell a hosszt nézni.:D

2011. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit a kérdező linkelt, hogy felül egyenes, sztem az a legjobb.
2011. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


na en valami ilyesmire gondoltam csak ugy hogy a hossza megmaradjon. csak a fenti rovidebb szalak is jol gondorodjenek.

2011. jan. 7. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!