Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg a nyakláncai...

Hogy oldjátok meg a nyakláncaitok tárolását?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ékszerdoboz.
2011. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van amit felakasztok az íróasztalon lévő kis kampóra :D vagy lámpára (mert az használaton kívül van... + ékszerdobozok
2011. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsi neszeszer szerű zipzáras táatyiban.
2011. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy van, de azt is csak akkor veszem le, ha esetleg orvoshoz kell mennem és nem maradhat rajtam, amúgy sosem veszem le. A mamámtól kaptam ez az egyik ok, a másik pedig, hogy rohadt drága volt.
2011. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 just.me ***** válasza:
Ékszerdobozban vannak. :)
2011. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nemesfémek ékszerdobozban vannak, a többi mindenfélében. :) Sokat szoktam csinálna magam is, így nem lehetne betenni őket egy dobozba vagy más szűk helyre. A karkötők, medálok pl. szép hamuzókban, vagy más hasonló edényekben vannak az asztalon a virágok előtt, között. A fülbevalók az egész alakos tükröm felső végére vannak tűzdelve. A tükör két oldalára tűztem egy-egy szép anyagból készült sárga rózsát, amik kampóként funkcionálnak (rájuk "dobtam" jó pár nyakláncot). Meg a falomon van egy fa Vlad Tepes maszk, aminek a koronájáról és a szájából lógnak a nyakláncok. :)


Remélem adtam ötleteket.

2011. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!:) Voltak kreatív ötletek :)
2011. jan. 10. 11:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!