Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugy utalom a h ilyen feligveko...

Ugy utalom a h ilyen feligvekony felig husos vagyok :D?

Figyelt kérdés

olyan sovany fajta vagyok. az anyum is az,az apum is.

az anyum ha picit hizik,akkor a hasara megy,és a labai maradnak a vekony laba,és a pici segg :D

sajna enis örököltem .....

ha vekony vagyok az a bajom.. ha ugy döntök,h zabálok,és hizok egy kicsit,mert mar eleg lapos vagyok,akkor meg hizok a derekamra és a hasamra.a hasamat behuzom,de akkor se szep..a labaim eleg vekonyak,cicim sincs nagyon :S és a popsimrol neis beszeljunk,azis eleg kicsi. annyira fura a sulyingadozasom!!!

van h tökéletes az alakom,meg felelek magamnak,de utána vagy felszedek a derekamra,és akk gyorsan dietazok,és nagyon vekony leszek. vagy pedig jo az alakom,és meg akarom tartani ugy h nem eszek nagyon,de akkor meg lefogyok-.-

lehethogy mar unalmasak ezek a kerdesek,de hatha valaki elolvasta :D

köszi. :)


2011. jan. 7. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Elolvastam. És most?
2011. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
boldog uj évet! :D
2011. jan. 7. 15:10
 3/6 just.me ***** válasza:

Amikor elérted azt az alakot amit szeretsz is, akkor sporttal tartsd kordába, ne egyél többet, se kevesebbet. :)

Amúgy én is ilyesmi vagyok 1 dologban, mint te.

Hogy vagy semmi hasam, és az csúnya, vagy túl nagy lesz a hasam és a csípőmre is megy. :D

2011. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Stílusod alapján max 12-nek gondolnálak, akkor meg majd lesz alakod és amennyiben 18 alatt vagy, ne nagyon diétázgass sehogy, mert gratulálok, a jojó-effektust már sikerült megismerned.

Hát és jah, utálod. Elolvastam. És most vagy legyen rendes kérdésed, vagy moderáltasd ki. -.-"

2011. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus alma típusú alkat. Sajnos nem tudsz vele mit csinálni, vagy lefogysz nagyon soványra, vagy maradsz picit hájas pocakkal, de leginkább valami sportot kellene csinálnod+felülések+egészséges étkezés.
2011. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké,megprobalok valami tornat.már régebben rendszeresen csinaltam felüléseket,de aztán beleuntam:D demost majd igyekszem 15vagyok:D

köszi a valaszokat

2011. jan. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!