Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legjobban mindenkinek a...

Legjobban mindenkinek a saját, természetes hajszíne áll jól ugye?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül...
2011. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem.. eredetileg szőke hajam van, de ilyen unalmas piszkosszőke. Most vörös, és az sokkal jobban áll, a zöld szememhez és a fehér bőrömhöz.
2011. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Ha így lenne nem bajlódnék festéssel. Én már azzal is megelégednék ha lenne valamilyen meghatározható színe, de az enyém az az igazi seszínű, átmenet a piszkosszőke, világosbarna, egérszürke között. Na ez az amilyet senki nem szeretne és ami senkinek nem áll jól. Élettelennek mutatja az arcszínt és a szemet, unalmas, csúnya, igazi "szürke-egér" effektus".
2011. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de szerintem aki igazán szép és izgalmas egyéniség, az "szürke egér hajszínnel" is jól néz ki. Általában azoknak kell feldobniuk magukat, akik csúnyácskák, jellemtelen arcuk van korrekció nélkül.
2011. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem szép, fényes középbarna hajam van. Sosem festeném be(csak ha őszülni kezdek), mert szerintem az összes hajfesték mű hatást kelt és emellett fénytelenné teszi a hajat.

25N

2011. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19:15-ös! Ha a megjegyzésedet nekem szántad (az előtted hozzászóló vagyok) akkor tévedésben vagy. Nem akarom magam fényezni mert hülyén venné ki magát de nem vagyok csúnyácska (sőt), a szépségiparban tevékenykedem, modell is voltam annak idején, de a hajszínem sajnos nem szép, ezzel szembe kell néznem. Hiszek a természetes szépségben, nincsen rajtam semmi mű, nem hordok kontaktlencsét és még szoliba sem járok. De ami előnytelen és tudsz rajta változtatni azt érdemes. Nem sokkal tér el az eredeti hajszínemtől a festett, néhány árnyalattal világosabb de nagyon sokat számít. Sokkal élettel telibb, ragyogóbb és jobban érzem magam így a bőrömben. Ennyi az egész.
2011. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam a kommentet, hanem általánosságban, de mindegy..
2011. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Az eredeti hajszínem fakó,csúnya barna,kb 1 árnyalattal sötétebbre festem és csodákat tesz vele:D
2011. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem mindig. az egyik barátnőmnek seszínű, szőkés, meghatározhatatlan színű haja volt, most élénkvörös, és sokkal jobban áll neki. nekem sötétbarna a hajam, nagyon jó árnyalat, nem festetném be, max később,ha őszülni kezdek, de ez még messze van!=)
2011. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!