Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla? Min...

Mit gondoltok róla? Min kellene változtatni?

Figyelt kérdés

külső,belső,kor


ha már valaki válaszolt a kérdésre elnézést csak törölték az előző kérdésemet


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 8. 09:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jah és nagyon kövér vagyok?
2011. jan. 8. 09:13
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy nagyon kövér, de nekem úgy tetszenél, ha vékony lennél, mert szerintem akkor szép egy lány, ha vékony.
2011. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
és mi másban kellene változtatni?a választ köszönöm
2011. jan. 8. 09:18
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha lefogynál, nekem már semmi más változtatás nem kellene. Szép vagy, kedves, bájos. De ha most 16-17 körül vagy, akkor el ne kezdj fogyókúrázni, majd ráér az pár év múlva.
2011. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) 18 elmúltam:D
2011. jan. 8. 09:22
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Egy jó alapozó és menj el a szemöldököddel mindenképpen kozmetikushoz.

Nem vagy kövér és csúnya sem.Aranyos lány vagy!:)

2011. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
tUDOM A SZEMÖLDÖKÖMÖN JAVÍTANI KELLNE:)
2011. jan. 8. 09:31
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Először is növeld meg az önbizalmadat, mert oltári ciki, hogy egy ilyen oldalon kiteszi valaki a képét, és azon hisztizik, hogy jól néz-e ki.

Egyébként semmi extra, 120 egy tucat, ha szembe jönnél az utcán, nem valószínű, hogy észrevennélek.


Az látszik, hogy valószínűleg az életben nem sportoltál, de gyalog is csak a buszmegállóig mész. Az egészséges étkezés is max. csak elméletben.

Nem kövér vagy, hanem plöttyettnek látszol. Bocs, de te kérdezted...

Egyébként egy normális frizura sokat segítene. A ruhádról üvölt, hogy nincs saját stílusod, azt majmolod, amit másokon látsz, meg se fordul a fejedben, hogy neked jól áll-e egyáltalán.

2011. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

6 éve kézilabdázom:)majmolni viszont nem majmolok csak sajnos nincs pénzem vásárolni:(így maradnak az örökölt cuccok:D

köszönöm

2011. jan. 8. 09:55
 10/19 Neka válasza:
87%

Szia,

Én a helyedben mindenképp diétáznék egy keveset. Utóbbi alatt még véletlen sem azt értem, hogy ne egyél, hanem, hogy egészséges és kevés kalóriával rendelkező ételeket fogyassz ill. naponta sűrűn egyél és keveset, mert ez gyorsítja az anyagcserét, ha ritkán eszel vagy nem eszel, az pont az ellenkezőjét váltja ki. Ez a bőrnek, a közérzetnek és a szépségnek is jót tesz és természetesen nem lesznek zsírpárnáid.

Emellett ajánlanám, hogyha szeretnél mindig csinos és szép lenni koplalás és úgymond tévhitek nélkül, akkor életmódváltás vagyis mozogj, sportolj rendszeresen. Ehhez hozzá fogsz szokni, és elhagyhatatlannak fogod érezni, ha már átálltál egy egészségesebb életmódra.

Mindenki maga dönti el, milyen életmódot folytat, mennyire akar szép és emellett energikusabb, fittebb lenni. A rendszeres mozgás, sport mindenképp csak egészséges, az egészséges étkezés pedig a Te érdeked. Lehet ugyanúgy hamburgert, sült krumplit enni, csak nem célszerű mindennap ill. vacsorázni sem este 7 után kell.

Szóval az én véleményem, hogy fogynod kéne egy kicsit és sportolni és sokkal szebb lennél és jobban is éreznéd magad. Biztos nem kérnéd ki mások véleményét, ha tudnád, hogy nincs rajtad felesleg és mindent megteszel azért, hogy jól érezd magad a bőrödben.

2011. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!