Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet pécsen 4000, -...

Hol lehet pécsen 4000, - alatt converse dorkót kapni?

Figyelt kérdés
pécsi vagyok és imádom a convers-t szeretnék egyet de ez a 10-16 ezer forint kicsit vissza taszító!!! nem tudtok egy olyan helyet ahol max 4-5 ezer forint alatt találok?
2011. jan. 8. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
az osztálytársaim mindig vateráról rendelnek 6 e.-ér, csak ott nem adnak hozzá asszem dobozt..
2011. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4-5000 alatt sehol, 5000ért max használtan.
2011. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mesében.

Még az e-bay-es hamisítvány is drágább.

2011. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, ha esetleg használt, akkor menj ki holnap a vásárba. A kutyusok felé, ott a zsibvásár részen mindig van egy hely, ahol használt, de márkás cipőket árulnak. Sok coverse cipő is szokott lenni. Amikor nyáron néztem, akkor az egyik 3000 forint volt. Teljesen jó állapotban vannak. Érdemes megnézni szerintem.

20L

2011. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy HÁDA turi, én is ott vettem a piros converse-met, tutira eredeti, és kb 800Ftra jött ki, mivel kilós turi;)


nem vagyok ilyen konzerv buz.i, de ennyi pénzért megvettem. aztán elajándékoztam egy alapos sikálás után, de ez már más tészta;)

2011. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol van a HÁDA turi? Én is elnéznék oda szivesen, pécsi vagyok.:P
2011. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem a háda turiba. a vásárcsarnok felé van ha jól tudom de téll nem biztos!mikor voltam én már a háda turiba?! hűűű
2011. máj. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!