Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól áll nekem a...

Vanda-angel kérdése:

Szerintetek jól áll nekem a kék szín? Vagy ha nem akkor melyik szín? Küldök linket ahol megnézhettek

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 13:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2011. jan. 9. 13:03
 2/19 anonim ***** válasza:
hát ebből nem sok látszik, biztos jól áll amúgy, mindenkinek jól áll, de amúgy - nem akarlak megijeszteni, de - van egy róka a kép bal sarkában!!!!!
2011. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól áll. De miért nem mosolyogtál a képen? :)
2011. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ja, és szerintem ne ezzel a cicanacival hord ezt a pulcsit, mert nem néz ki jól vele
2011. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szín mindenkinek jól áll. :) Egyébként a szép barna hajadhoz nagyon jól áll mindenféle kék. Ha barna a szemed is, mindenféleképpen próbálj ki egy kék sminket is. Anyumnak is barna a szeme, és a kék az a szín, ami a legjobban áll neki. :D
2011. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"nem akarlak megijeszteni, de - van egy róka a kép bal sarkában!!!!!" és az miért baj? Vagy ijesztő?? Szerintem aranyos a róka
2011. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jol all.Es amugy szerintem ehez a hajszinhez minden jol all:)
2011. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket^^ Igen direkt ott van a kis róka-^^- akinek nem tetszik ne nézze. (de szerintem cuki)
2011. jan. 9. 13:35
 9/19 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintetek szép vagyok? XD

2011. jan. 9. 13:40
 10/19 anonim ***** válasza:
A képek alapján nem....
2011. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!