Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön ez a haj?...

Fiúk! Nektek bejön ez a haj? (kép lent, kort is ha lehet)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 9. 14:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szép, de szerintem 13 évesen nem feltétlen fiúktól kell tanácsot kérned haj ügyben...:)
2011. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Aha elég Miszás, de az én hajam barna és nem járok folyton fekete cuccokban. :D
2011. jan. 9. 15:44
 13/16 anonim ***** válasza:

14:54 !

És az meg mit csináljon, akinek alapból egyenes haja van ??Gebedjen meg, mert a harmincas éveiben járó férfiaknak az tetszik ? Ezt te sem gondolhattad komolyan...


Amúgy nem rossz, bár nem vágatnám magamnak.

2011. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

14:54-es

lehetnél kicsit érettebb 24 éves létedre, mert ennél nagyobb baromságot még nem hallottam. A párom 27 éves és nem szereti a göndör hajú nőket. Szerintem az a vonzó, ha illik az arcformához a frizura(ami nem feltétlenül göndör).

25N

2011. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez mekkora baromság, hogy a '30-as éveikben járó férfiaknak a göndör haj tetszik... Mondom ezt én, mint göndör hajú! Ha egy nő jól néz ki, édes mindegy, göndör-e vagy egyenes a haja, csak illjen hozzá. Nekem pl. egyenes hajjal szopottgombóc fejem van, de van, akinek a göndör áll rémesen. Nem kéne így általánosítani.
2011. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én meg göndör hajjal úgy nézek ki, mint egy oroszlán. :D De lécci, mondjátok meg, hogy tetszik-e a haj!
2011. jan. 11. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!