Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szemöldököm szélénél kiszedt...

A szemöldököm szélénél kiszedtem elég sok szálat (véletlenül), és nem nőttek vissza (4 hónapja szedtem). Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

Véletlenül szedtem ki több szálat az orromhoz közelebb eső végéből, kb. a felét kiszedtem... nem tudom miért... azt nem gondoltam volna, hogy nem nő vissza :SS

Talán annyira azért nem vészes, de engem zavar :SS és elég hülyén néz ki szerintem.

Nem akarom a többi részét kiszedni, mert a saját szemöldök híve vagyok. Tudom, hogy ezt nagyon elszúrtam :(

Mit javasoltok?


2011. jan. 9. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Kenegesd ricinusolajjal. Nekem bevált :)

Én véletlen egy lyukat generáltam a bal szemöldökömbe és visszanőtt tőle nagyon gyorsan.

2011. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem már nem nő vissza (legalábbis magától biztos nem), ekkor is használ a ricinusolaj?

egyébként köszi!

2011. jan. 9. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Én jó pár évvel ezelött kiszedtem úgy(vékonyra)hogy évek ota ha nől is akkor tuti nem abba az iránybamint kéne.Nagyon is elehet cseszni egy nem jó szedéssel.Nem akarok hazudni de 5 éve biztos van hogy nem nöl vissza rendesen,pedig nem is akarnék sokat csak kicsit vastagodna meg.Legközelebb inkább kozmetikust ajánlok,mert nagyon olcso pár száz forint és az azért nem szurja el(elvileg).
2011. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, a patikában 300 Ft. körül van a ricinus olaj, és tényleg hasznos.:) hajnövesztésre is lehet alkalmazni...


amúgy vegyél egy fülpálcikát, tégy rá egy kis ricinust és úgy azzal kendd be a szemöldököd.Ne csak a szemöldöködre kenj, hanem alá, a bőrre meg a szemöldök felé is, hogy nőjön mindenhol.Mikor már szépen megnőtt akkor ajánlom a kozmetikust.:)


és előző válaszolónak: nem nől, hanem nő.:)

2011. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De akkor is segít, ha egyébként már sose nőnének vissza azok a szálak? Mindenesetre ki fogom próbálni, vesztenivalóm nincs.

2011. jan. 9. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is anno vékonyabbra szedtem, mint kellett volna, úgyhogy most növésben van az enyém is. :) A ricinusolajat tudom ajánlani és is használom. Ártani biztosan nem árt. Amit addig még tudsz tenni, hogy szemöldökceruzával kiegészíted azt a kis részt. Sok sikert!

20L

2011. jan. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Köszönöm szépen Mindazoknak akik lepontoztak, pedig csak a szubjektív véleményemet írtam le. És ha már többen is ajánlották az olajat, akkor biztos nem mondhattam nagy hülyeséget. Erről ennyit!
2011. jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

amúgy igaza van a ricinusosnak! :)


szempillára is nagyon jó amúgy...és engem is lepontozhattok nyugodtan -.-*

2011. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!