Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet ^^ott lent^^ epilálni?...

Lehet ^^ott lent^^ epilálni? Mármint nem fok kipattogzani a bőr, meg ilyenek? A borotvától borostás marad. és nagyon hamar visszanő a szőrzet. :/

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet epilálni, csak nagyon fájdalmas. és lehet, hogy ki FOG pattogzani.
2011. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a gyantázás? ha gyantázom, akkor is ki fog? attól azért jobban félek, mint az epilátortól.:)
2011. jan. 10. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
én gyantáztatom, nekem tizedannyira sem fáj, mint az epilátor. nem pattogott ki, nem nőtt be.
2011. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ehhez van külön gyanta fajta? Vagy jó az is, amivel a lábunkat szoktuk? :)
2011. jan. 10. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
az én kozmetikusom görgős gyantával szedi, egy barátnőmé spatulással. sztem nincs különbség, de nme 2 kezes mutatvány. elsőre sztem menj kozmetikushoz.
2011. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne epiláld ott. Kipattogzik a bőr, hosszú ideig tart és ráadásul nagyon fájdalmas is. Akkor inkább gyanta, az is fáj, de az rövidebb ideig tart, vagy maradj a borotvánál.
2011. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsőre fáj az epilálás, később annyira már nem, de sajnos szőrtüsző-gyulladást okozhat(nekem összejött). Tök jó volt, h nem kellett olyan sűrűn foglalkozni vele, meg gyengültek a szőrszálak, de cserébe sokáig szenvedtem a benőtt/begyulladt szőrszálakkal. Visszatértem a borotvához.
2011. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És nem tudok "úgy epilálni ott lent, hogy ne legyen begyulladt szőrszál"? remélem nem túl hülyén fogalmaztam....:D
2011. jan. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!