Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki linkelne nekem egy...

Valaki linkelne nekem egy képet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába tegyem, de itt szoktak tetoválásokkal foglalkozni.

Szóval a kérésem: Sergio Ramos tetoválása érdekelne, ami a füle mellett/mögött van.

(Azt ne kérdezzétek miért kell, egyszerűen csak kell és eddig csak olyan képeket találtam, amin nem tudom kivenni, hogy mi az.:D)

Köszi előre is.


2011. jan. 11. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Behind his left ear is the chinese character for wolf which bears resemblance to his initials “SR”.


[link]

2011. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Áhh, ezer köszönet.:))

Ez valami újabb tetkója lehet?Mert nem találtam képkeresőbe, már azt hittem képzelődtem.:D

(Mondjuk nem nagy szám, de mostmár legalább tudom)

Mégegyszer kösz.

2011. jan. 11. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :]

Szerintem nem új tetoválás, legalábbis ahonnan én másoltam ki, ott azt írták, ezt csináltatta meg negyedszerre. És ahogy elnézem, van rajta tetkó bőven. :D

2011. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, azóta én is nézegettem az oldalt (azt is köszi, nem tudtam, hogy van ilyen), kicsit televarratta magát.:)

Én is akarok fülem mögé egyet és akiknek (sztároknak) van, mindig megnézem, hogy mi és kb. mekkora ami még jól mutat, de elrejthető.

Mégegyszer köszi.:)

2011. jan. 11. 21:51
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy hátul a nyakamon már van és nem biztos, hogy egy teljesen más stílusú tetkó jól mutatna olyan közel.

(na mindegy, kicsit eltértem az alaptémától:D)

2011. jan. 11. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!