Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy nagyobba...

Mit kéne tennem, hogy nagyobbak legyenek?

Figyelt kérdés

Van valami olyan étel amitől gyorsabban nől a mell?

Itt vagyok 19 éves és egy 14 évesnek nagyobbak a mellei. Fogamzásgátlót is szedek már fél éve minimális hormontartalmút attól egy picit nőtt, de nekem egy picit nagyobb kéne! Mit tudtok ajánlani?!


2011. jan. 11. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

semmivel nem lehet igazából befolyásolni a mell növekedését. vagy megnő vagy nem. mekkora melltartót hordasz? valaki a kicsi melleket szereti, jobb ha megszereted őket, elfogadod, és igy érzed magad jól. na persze én könnyen beszélek:D

18L

2011. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
75B-t hordok.. Amúgy unokanővérem mellei sokkal kisebbek voltak az enyémnél eltelt 1 év 3x akkora a melle mint nekem..fogamzásgátlót szed amibe nem minimális a hormontartalom..=/ Én a fogamzásgátlóra gyanakodtam de nem tudom! =/
2011. jan. 11. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A legszebb mellek ha nem csúcsosak akkor az a 75/B és C... ha kellően kerekek és szép a mellbimbó nem kell nagyobb!

22/F

2011. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a gabona tartalmú dolgok állítólag jó hatással vannak a mell növekedésére. Vagy hízzál kicsit, mert akkor ugye a melled is hízik, de nem biztos, hogy szép lesz a formája. Ha ekkora mellekkel lettél megáldva drasztikus változásra ne számíts, hiszen nem vagy már növésben. Természetes úton, tényleg csak a hízás vagy a szüléstől nőnek meg. Természet ellenesen meg ottvan ugye a műtét.
2011. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy, hogy másoknak mekkora mellük van?! Én 75A-sat hordok, én elfogadom. Így vagyok arányos.
2011. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!