Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ilyet látnál valakin, mi...

Ha ilyet látnál valakin, mi lenne a véleményed?

Figyelt kérdés

Én megijednék, az biztos. :D

Most találtam ezt valahol, mondom ezt muszáj megosztanom veletek!

Szexi, vagy tré? Ijesztő?


2011. jan. 12. 00:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Mit gondolnék? Neki ez jön be. És mennék tovább. Miért kell minden szokatlanon fennakadni? -.-
2011. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Kedves előző, azért mert nincs jobb dolga pl ennek a szerencsétlen kérdezőknek se, minthogy fennakadni pár csizmán/stíluson, és még kérdést is feltenni ezzel kapcsolatban. Te röhögsz másokon a ruhadarabjain, de hidd el, te még nevetségesebb vagy az ilyen megnyilvánulásoktól.
2011. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Mért kapnék röhögőgörcsöt?Szerintem egy fokkal se rosszabbaka a Gothok mint pl a Hello Kittys,Plaboyos plázacicák.

Van ami nekem sem tetszik,de nem röhögök senkin.Engem nem érdekel mit hord,sőt örülnék,ha több egyedi ember lenne és elfogadnák ha valaki nem csak tömegcuccokba jár(itt nem feltétlen a Dark ruházatra gondolok)

És igenis van olyan akiknek kifejezetten jól áll,ha férfi lennék beindítaná a fantáziám(Persze,ha a viselője sem bányarém)

Nekem az a furcsa,hogy Te felteszed ide,hogy mindenki ezeken röhögjön,már túljátszod ezt a gúnyolódásos dolgot.(Nem,én nem így öltözködöm,csak idegesít,hogy más emberek stílusát ennyire leócsárolod)

Ne felejtsd el,lehet valaki rajtad is röhög...

2011. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Röhögjenek csak, ez egy szabad világ.

Köszönöm a válaszokat. =)

Talán tegnap azért röhögtem ezeken, mert tegnap MINDENEN jót mulattam, hogy mi okból, azt mindenkinek a fantáziára bízom. :)

2011. jan. 12. 17:28
 35/38 anonim ***** válasza:
Miért kéne megijedni? Csizma még nem támadott meg. Amúgy meg, van akinek ez a stílusa, ennyi erővel ijedj meg a cicagatyáktól, meg a virágos hippiblúzoktól is.
2011. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Félek tőled o.O
2011. jan. 12. 21:59
 37/38 anonim ***** válasza:
.. nem értem mi a baj. én se veném fel, de van a goth stílus, nekik ez tetszik, ezt hordják, kész. ha jönne velem szembe, biztos megakadna rajta a szemem, de nem filóznék rajta, hogy úúúristen, hogy veheti ezt fel, fujj! nem érdekel, ő dolga. mindenki más.ennyi.
2011. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Köszönöm, de attól még jót mulattam. :p


Nem nézem a gothokat le, ugyanúgy nézek rájuk, mint mondjuk egy csövessapkás-csőgatyás srácra, vagy egy deszkás csajra. Vannak is ilyen stílust űző/kedvelő (nemtom, hogy kell ezt mondani) haverjaim, barátaim, de ezekről a göncökről nekik is hasonló véleményük van.

2011. jan. 13. 17:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!