Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezen a képen Elisha Cuthbert van?

Ezen a képen Elisha Cuthbert van?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt hozta ki a google.Csakmert hasonlít rá, de itt elág slamposan néz ki pedig egy szép nő.


2011. jan. 12. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetséges. Hát persze, ő sem tökéletes smink és normális ruha nélkül. Elég tömzsinek néz ki.
2011. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, ő van rajta. Több fotó is készült ekkor róla.

Nagyon alacsony, asszem 163 cm körüli, és ehhez az utóbbi időben meg is hízott. Vannak róla a neten bikinis képek, és hát már nincs túl jó formában.

Régen szép nő volt, a barátom régen odáig volt érte, de smink nélkül az utóbbi időben nem fest túl jól. Ő is elmúlt 20 éves, elkezdett öregedni, nem ad magára annyit.

2011. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fúúú de tré ez a nő. Bár én csak egy senki vagyok, de én a szemetet sem vinném le ilyen cuccban, és ilyen szarul kinéző festetlen fejjel.
2011. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért a 163 centi az nem nagyon alacsony!! (második válaszolónak)


Igen, ez ő, én régebben kedveltem :)

2011. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Bocsi, elírtam: 156 cm magas...az azért pöttömke.

2011. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!