Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Többi lent)

Just.me kérdése:

Miért van ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy régen mikor világos szőke voltam sokaknak tetszettem, aztán barna lettem, egy rossz szót se mondott nekem senki, most hogy mindenki barna hajú, visszaakartam szőkíteni a hajam, és most meg beszólnak páran, hogy ronda vagyok :s ? Totál elvette azt a kicsi önbizalmam is, fessem vissza barnára(csoki barna voltam)? De az olyan tömeg :s

Világos bőröm van, kékes szemem.


2011. jan. 12. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük, tedd azt amit a saját stílusod diktál.
2011. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne tömegszín a barna? Nekem természetes középbarna hajam van, másnak úgy sem lehet pont ilyen színű haja. Nem érzem magam tucatnak...
2011. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is természetes barna vagyok, és nem érzem magam tucatnak. De ahogy gondolod... Véleményem szerint mindenkinek a természetes hajszíne áll a legjobban (amíg nem őszül persze), de el tudom képzelni, h a szőke is jól áll neked. :) Vagy ha nem akarsz barna lenni válassz ilyen sötétszőkét, az természetesebben hat, mégis szőke :)
2011. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát az eredeti hajszínem szőke ...

Nem is butaság, hogy középszőke :) Köszi

2011. jan. 13. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!