Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Farsangi bál, hatosztályos...

Farsangi bál, hatosztályos gimnázium. Hogy kellene kinéznem?

Figyelt kérdés

Tehát, idén kerültem hatosztályos gimnáziumba, és itt a farsangon már nem csak egy egyszerű disco van, hanem bál.

Az osztályfőnök azt mondta, elég egy koktélruha is. De milyen legyen? Van néhány kérdésem ezzel kapcsolatban:

Milyennek kellene lennie a ruhának?

Milyen cipőt vegyek fel hozzá?

És a hajammal mit csináljak?

A testalkatom átlagos, a bőröm világos, a hajam középbarna, hátközépig érő, a szemem pedig kék. Valaki tudna nekem segíteni?


2011. jan. 12. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Cipőből mindenképpen magassarkú, és valami visszafogottabb ruha, eléggé konszolidáltan kéne öltözködnöd még 12 évesen, ha csak nem akarod hogy jól megbasszom valami idősebb... már ha meg nem sértelek...
2011. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"...konszolidáltan kéne öltözködnöd..."

Köszönöm a tippet, de amúgy is úgy öltözködöm. :) Egyébként 13 éves vagyok, de tudom, hogy ez nem változtat semmit.

Bár a válasz nem segített túl sokat, azért köszönöm szépen. :)

2011. jan. 12. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szolid de mégis kifinomult ruhát vegyél fel

a ruhához illő "ünneplős" cipőt vegyél

a hajadat szerintem pedig göndörítsd be vagy fond vagy valami hasonló...ne úgy nézzen ki mint általánosan hordani szoktad...esetleg feltűzheted...

keress rá gugli képenél a koktél ruhákra elég csinosakat találsz :)

2011. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: légy nőies, és érezd jól magad ennyi, látom hogy érettebb vagy mint a legtöbb átlag 13 éves, nem lesz gond
2011. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen a válaszokat. :)
2011. jan. 17. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!