Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mennyi idős lehet?

Ki mennyi idős lehet?

Figyelt kérdés

Én mostanában bajban vagyok ezzel. Régen elég egyértelmű volt, meg tudtam állapítani ki hány éves.

Az utóbbi években viszont azt látom, nagyon egybemosódtak a korhatárok. Sok 15 éves kinéz 22nek is, és sok 30as nő huszonévesnek néz ki.


Ti hogy látjátok ezt?


2011. jan. 12. 21:15
 1/4 Mandula11 ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Általában ha megtudom egy illető korát, mindig az van, hogy teljesen meglepődök, mert majdnem 10 évvel kevesebbet vagy többet gondoltam.
2011. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj én se tudom megállapítani :D aztán csak csodálkozok,hogy öregebb vagy fiatalabb
2011. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ahha én is ugyanígy vagyok vele :D. elég érdekes..... :D

L*-*

2011. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a sok 12-14 éves lány a koránál fiatalabbnak néznek ki. aztán 14 től 20 ig idősebbbnek titulálják őket. aztán meg már mindenki fiatalosan akar kinézni.
2011. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!