Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövér vagyok tényleg?

Kövér vagyok tényleg?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen alakom van,és mindenki azt mondja kövér vagyok,meg a combom is dagi. 165cm vagyok és 60kg.


2011. jan. 13. 01:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
nagyon csinos vagy, egyáltalán nem kövér.
2011. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy sovány, de nem is az a -kezdj el fogyózni most rögtön- típus. Kiegyensúlyozott táplákozás és rendszeres mozgás mellett talán feszesedik a bőröd és hangsúlyosabbá válnak a vonalaid, de így is elfogadható.
2011. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
csini vagy igyis.....de a combod tényleg lehetne feszesebb meg vékonyabb....kezdj el sportolni.....én heti 3 szor futok 1 orát igaz kellett 1 év mire jelentös szemmel láthato változást értem el vele de iszonyatosan megformásitotta a popomat is meg a lábaimat...tudom h nem könnyü magad rávenni de hidd el megéri pedig néha engem is a sirás kerülget h nincs kedvem utálom unom....aztán eszembejutnak a dicsérö szavak amiket kapok amikor egy rág nemlátott ismerös megpillant :)
2011. jan. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Kövér nem vagy, de sovány sem. Egyébként nekem is ilyen paramétereim vannak, és kinézetre is kb ilyen vagyok. Mondjuk én szeretnék megszabadulni egy 3-4-5 kilótól, de csak azért, h jobban érezzem magam. Meg talán inkább formásodni kéne, meg az edzettségi szintemet növelni (bár ez utóbbival te nem tudom, h hogy állsz).

20/L

2011. jan. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Nincs neked semmi bajod,hidd el.Ne adj le egy kilót sem.Ez igy jó ahogy van.
2011. jan. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagy vékony, de a kövértől is nagyon messze vagy. Szerintem nagyon szép nőies alakod van. Kicsit husi vagy, de pont úgy, hogy kell. Én nem izgulnék ezen a helyedben. Annyit tehetsz mondjuk, amit az előttem szólók is javasoltak, hogy edzéssel kicsit feszesíthetsz.De ezen kívül minden oké. :)

20L

2011. jan. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

egyáltalán nem vagy kövér,nagyon is jól nézel ki.

a qkim is felállt a tiszteletedre:-P

szerintem csak irigyek,vagy elhiszik a médiának azt a hülyeséget,hogy a különböző idióta sztárdiétákkal elérhető manökken alkat fogja meg a férfiakat a legjobban.hát elárulom,hogy nem.29/f

2011. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem kövér vagy, hanem szánalmas.

Ki az a mindenki??? Két 25 kilós anorex csaj az osztályodból?


Mindenkinek más az alkata.

Neked tipikus "homokóra", akinek soha nem lesznek pálcika lábai.

A pálcika lábú "kocka" alakú nők csak akkor néznek ki valahogy, ha kifejezetten vékonyak, mert a válluk is formátlan, és nem elég hangsúlyos a derekuk, viszont keskeny a csípőjük. Ennek hála minden gramm felesleg a formátlan derekukra rakódik le, és lógós fenekük lesz.


Tudod mit? Inkább örülj az alakodnak, és tojd le, hogy ki mit mond.


Egy kérdés fontos: te jól érzed magad a bőrödben?

Senki más véleménye ne érdekeljen.

2011. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Női szemmel is azt mondom, hogy jól nézel ki.

Szerintem irigységből mondhatják az ismerőseid, hogy kövér vagy.

Nagyonis nőies az alakod.

2011. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon jó alakod van, de gondolom ezzel Te is tisztában vagy, mert pózolsz a képen.
2011. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!