Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan öltözködjek úgy hogy...

Hogyan öltözködjek úgy hogy fiatalabbnak tűnjek? 22 éves fiú vagyok, és szeretnék fiatalosabb lenni.

Figyelt kérdés
frizura, ruha, és egyéb tanácsokat várok!
2011. jan. 14. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel már tolódnak ki a határók és mindenkinek ez kell, ezért hordj csönadrágot, lehetöleg nöit, mert az jobban tapad és nem b*zis, hanem divatos. Hordj valami ótvaros adidas deszkásbakancsos cipöt vagy converset.

Lila, rózsaszín pólók domináljanak, abból sem baj, ha egy párat a nöi részregröl szedsz össze. Sminkelj, járj kozmetikushoz és ami a legfontosabb vasald a hajad!

Ez kell a mai fiataloknak.


Vagy egyszerüen maradj olyan amilyen vagy, mert nem hinném, hogy 22 évesen azzal kellene füzködnöd, hogy fiatalabbnak nézz ki.

2011. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell a női osztályról öltözködni! Az első válaszolónak igaza van: szűk nadrág magasszárú cipővel tuti nyerő. Pl. ez: [link]

Pólóknak egyszerű, de élénk színes, esetleg mesefigurás. Hozzá és cpizáros kapucnis pulóver.

Hajad igazából akkor a legjobb, ha egy kicsit hosszabb, és tényleg próbálhatod vasalni. Ha ez nem jön be, esetleg nézd meg ezt: [link]

Remélem, tudtam segíteni, sok sikert!

2011. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

22 évesen miért akarsz fiatalosabbnak tűnni? Ha 50 évesen mondanád, megérteném, de így... (:


Mindenesetre, ha tényleg fiatalabbnak akarsz tűnni, akkor tényleg csőnadrág, deszkáscsuka... (Brr... Még egy ilyen pasi. -.-)


Nem tudom, alapból milyen stílusú vagy - mert ahhoz azért hűnek kellene maradni valamennyire... Nincs is annál rosszabb, amikor valakiről lerí, hogy az öltözködése és a jelleme nincs összhangban.


Úgyhogy csak okosan. (:


22L

2011. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!