Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed? ( bővebben...

Mi a véleményed? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 164 cm és 56 kg. Szerintetek ez így arányos ?

Bár tudom, hogy nincs semmi derekam, és a combom sem túl karcsú, és úgy látom, hogy a lábam is rövid kissé. Ezt kinövöm, vagy kezdjek el sportolni? Ha nem növöm ki, akkor hogy kialakítsam a derekamat és hogy karcsúsítsam a combomat, mit kell sportolnom?

Köszi előre is mindenkinek. :)


2011. jan. 16. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes arra várni, hogy hátha "kinövöd". Minél korábban kezdesz el sportolni, annál szebb formáid lesznek idősebb korodban is. A korosztályodban alig látok igazán szép, sportos testű lányt. Úgyhogy mindenképpen pozitív ha edzel. Ez bármi lehet. Eljárhatsz fitness órákra, de az is megteszi ha elmész hetente párszor futni, biciklizel vagy alakformáló DVD-re tornázol.
2011. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2011. jan. 16. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
a derekadat úgy tudod karcsúsítani hogy hulahoppkarikázol :) hidd el csodákra képes, nézz utána! :) Amúgy jó neked hogy ilyen magas vagy, én is 15 vagyok csak sajna 157cm..:S
2011. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként mielőtt még elolvastam volna a válaszodat teljesen véletlenül találtam egy hulahopp karikáról szóló fórumot és mindenki pozitívan reagált. Van egy ilyen masszírozós, digitális karika, ami nekem is megtetszett. ( www.magichoop.hu ) Bár nem túl olcsó, de ahogy láttam a fa karika is ugyanebben az árban van. Egyébként köszi a tippet. Biztosan ki fogom próbálni. Te meg szerintem ne búsulj mert 18 éves korig biztosan nősz még. Én legalábbis még szeretnék. :)
2011. jan. 16. 13:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!