Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az arcom?...

Szerintetek milyen az arcom? (KÉP)

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják hogy mongolidos fejem van... valaki szerint átlagos, aranyos...stb

[link]


[link]


[link]


2011. jan. 16. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

sztem átlagos

nem mongolid

2011. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szerintem pasi szemmel nézve nagyon is csinos vagy! Kifejezetten szépnek talállak! :)

A barátod szerencsés lehet!

2011. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy, tényleg van valami a szemedben, ami kissé mongolos (nem a szemhéjtus vonala). Nekik van az ún. mongolredő a szemüknél, ami nálad azért gondolom nincs, mert európai vagy. A hajad színe gondolom nem eredeti, az világosabb lehet.
2011. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem látok benne semmi különlegeset. Átlagos.
2011. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
aranyos
2011. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az utolsó képen az orrod olyan mint Michael Jacksonnak...

De ettől eltekintve egész helyes vagy.:)

2011. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az orrod tényleg elég fura... ha megcsináltattad, akkor kérd vissza a pénzt.

Hát nemtom, olyan tipikus fejed van, ismerek pár ilyen lányt, sajnos egyik sem egy észlény vagy kultúrember, szóval kicsit rosszul állok hozzád is :S De a szemedben legalább látni az értelem halvány fényét.

Keress egy képet egy mondoloidról, azért kicsit más, bár talán az állad olyasmi picit.

2011. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mongoloid egyáltalán. Az arcod átlagos, nekem személy szerint nem jössz be.
2011. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem oldalról jobban nézel ki, mint elölről... de lehet, hogy csak azért, mert picit összeszorítod az szádat és ezért olyan fura... de jó lenne, ha mosolyognál.... mert azt mindenki értékeli...
2011. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szép vagy, de nem áll jól neked ez a smink...
2011. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!