Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kammilás gőzölés tényleg...

A kammilás gőzölés tényleg segíti a pattanások eltávolítását? Többilent.

Figyelt kérdés
Szépségnapot szeretnék tartani itthon vagyok és egész nap foglalkoznék ezzel..:)tippeket várok:)
2011. jan. 17. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen,és felpuhítja a bőrt.Gőzölés után óvatosan nyomkodd ki a pattanásaid.:D

Ezután keverj össze élesztőt és tejet és úgy keverd h kenhető állagú legyen,azt fel az arcra és 30 perc múlva lemosni :D Ezután bőrradírozás és szép is lesz az arcod :D

2011. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És pl nekem a hátam nagyon pattanásos már szinte akné szerű,UTÁLOM.. azzal mit kezdhetnék??és ha mézet kenek rá az segít??szépségtippeket*-*
2011. jan. 17. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen a méz is segít,mert gyulladáscsökkentő :D De ha lehet, ne olyan ócska tubusos maci mézet :DD Hanem rendes akác, vagy vegyes virágméz.:D
2011. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam énis..:)

És még milyen tippeket tudtok adni a bőrápolásra??

Szeretnék sima puha bőrt..bár tudom h ez lehetetlen..de legalább valamit javítsak rajta..

Bőrápolásra tippeket valakii kérem:)

2011. jan. 17. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha annyira pattanásos vagy, akkor az egyetlen ami segít az a bőrgyógyász :D Ő felír vmi jókis kenceficét és 1 hónapon belül lehet látni a változást.:D Egyik napról a másikra sajnos nem lehet szép sima a bőr :(
2011. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egyik napról a másikra szeretném de azért tavaszra valami javulást szeretnék h a nyarat ne szenvedjem át emiatt..az arcom nem durva csak a hátam.. akkor a hátammal menjek bőrgyógyászhoz??
2011. jan. 17. 13:47
 7/9 A kérdező kommentje:
és az igaz h testápolót nem szabad arcra kenni mert csak bezsírosodik tőle??ilyet is hallottam már..
2011. jan. 17. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,sztem a hátaddal feltétlenül,főleg ha nagyon zavar.
2011. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jan. 18. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!