Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rágott körömre lehet mükörmöt...

Rágott körömre lehet mükörmöt rakatni?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a műkörmöt szeretném megcsináltatni magamnak..azt szeretném kérdezni hogy ugye én rágom a körmöm eléggé arra is lehet rakatni? és körülbelül mennyibe kerülne?

előre is köszönöm:)


2011. jan. 17. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet rá rakatni,tesznek rá tippet,hát attól függ hova mész csináltatni,elég tág a spektrum.3000-5000.-ig kb.Én már 3 körmösnél jártam,de még mindig kutatok olyan után,aki tényleg szépen,igényesen dolgozik.
2011. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet rá tenni,ez a köröm,a mint anélkül átlagban 3-5ezer forint +minta,ami változó,a mintának ha olcsó a körmöm,van külön ára,ha drága nincs!!
2011. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem előbb le kellene szoknod a körömrágásról, mivel a műköröm lerágása kicsit drága lenne.
2011. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!