Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítsek?

Hogyan szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés

Hát sajnos erős szálú szőröm van és sűrűbb fajta....:S

Nem tudom,hogy mivel szőrtelenítsek.

A borotvától mégjobban megerősödött a szőröm,fekete pöttyös maradt utána a lábam,kipattogtam tőle combtól felfelé..ott lent is rendesen kipattogok tőle nem is nagyon tudok ott szőrteleníteni:S

Használtam epilátort is,attól befelé kezdett el nőni a szőröm,nagyon csúnya volt:S szőrbenövés elleni krémet nem nagyon találtam a boltokban:S És combnál ettől is kipattogtam,na OTT meg 1 pici résznél elég volt kipróbálni,kegyetlenül fájt.

Valaki tudna tanácsot adni,hogy mit próbálhatnék ki?Gyanta esetleg?és abból milyet?vagy krémet?:S

Köszönöm a tanácsot!

16/L


2011. jan. 17. 18:53
 1/1 naomi85 válasza:

Szia!

Ha ennyire érzékeny a bőröd akkor mindenféleképpen a gyantázást ajánlom!Az enyém is ehhez hasonló bőrtípus!De ha még soha nem gyantáztál akkor először kozmetikushoz menj!Utána már otthon ha használni kezdesz akkor a meleg gyantát használd!

2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!