Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek jól nézek...

Lányok! Szerintetek jól nézek ki? Hány évesnek tippelnétek?

Figyelt kérdés

Bejövök neked? Kíváncsi vagyok a véleményedre :)


[link]


2011. jan. 17. 20:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

17-19 körülre tippellek és ne változtass semmin, nagyon helyes vagy.

22/L

2011. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%
vágasd félhosszúra és vasald ki.Szerintem nem gáz már ha a pasik vasalják. Sok körülöttem levő ember is változtatott és jól áll nekik nagyon.
2011. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

szia!

fiatal vagy még, sokat alakulhat a külsőd a következő pár évben.

ne hallgass az olyan idiótákra, akik azt mondják, h vasald ki a hajad, ne akarj úgy kinézni, mint minden 2. búza kortársad.

én speciel imádom a göndör hajó hapsikat, a barátomnak is göndör haja van, csak neki rövidebb.

szerencsés vagy, hogy nincsenek pattanásaid, vigyázz a bőrödre, ez nagyon fontos :D

kicsit talán vágathatsz a hajadból, hogy ne mindig összefogva kelljen hordani. gondolom rocker vagy, azért hosszú :D


semmi baj nincs veled, csak kérlek, ne akarj úgy kinézni mint a többi tizenéves búzacsíra!

biztosan lesz olyan lány, akinek úgy tetszel, ahogy vagy, és nem kell senki miatt úgy kinézned mint egy divatmajom!

2011. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Informatikus fejed van.
2011. jan. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Anyád az idióta... Én csak azt mondtam neki hogyan nézhetne ki normálisabban mert ez így katasztrófa. És képzeld el hogy rocker vagyok! Nem emo frizurát tanácsoltam neki hanem félhosszút, mert ha így vasalja ki olyan mint egy csaj. Az emo frizura és a félhosszú között van különbség. A tüsi nem állna jól, ha meg így göndören kiengedve viselnéd én kiröhögnélek.. Több (rocker) ismerősöm is vasalja a göndör haját, de nem szögegyenesre, és sokkal jobban áll nekik és nem néznek ki egyáltalán úgy mint bármelyik másik pasi. A göndör zsíros szembelógós igénytelen jézusfrizura nem módi. Nem sok srácnak áll jól, speciel szerintem csak azoknak akiknek nagyon hosszú hajuk van és nem néznek ki úgy mint valami csöves. Szerintem hallgass rám kérdező, vagy növeszd meg ha mindenképpen ragaszkodsz ehhez a gyönyörű göndörhöz..
2011. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Csak hogy értsd mire gondolok:


jó: [link]


nem annyira jó:


[link]

2011. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bár a második képen szereplő férfiú haja még elmegy.. De szerintem tudod mire gondolok.
2011. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még növeszd a hajad, és NE hordj trendi ruhákat, ne akarj egy birka lenni a sok közül, te így vagy jó, és lesz, akinek bejössz, nyugi!!!
2011. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
első reakció ez volt... JAAAAAAAAAAAAAJJJ!!:O:O:O
2011. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Le ne merd vágatni! Iszonyat helyesek a hosszu haju pasik, te is bejossz.
2011. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!