Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetenk a 12-13 éves...

Szerintetenk a 12-13 éves lányoknak átlagosan hanyas a melltartóméretük? (számra és beture gondolok, mint pl.65A)

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nincs átlagos. Abban a korban még nagyon változó, van akinek egyáltalán nincs, van akinek 85B.
2011. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem lehet megmondani.

pont ebben a korban nagyon különböző a lányok alakja.

aki nagydarab, netán súlyfeleslege is van, annak a mell alatti része jóval nagyobb, mint egy alacsony, törékeny lánynak.

a mell is változó, a soványaknak általában kicsi (még), a husi lányoknak nagyobb, de csak a hájtól. ha lefogynának, kisebb lenne.

és persze olyan is akad, aki vézna, mégis nagymellű.

vagy hájas, de alig van valamije.

2011. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösyi ay eddig beérkező válasytokat! Azt is szeretném tudni, hogy nektek ilyen korban mekkora volt.
2011. jan. 18. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 70A vagy B lehetett, nem tudom, de nekem volt a legnagyobb és utáltam:S:S Vékony voltam, ezért volt 70-es kb. De én akkor csak sportmelltartót hordtam, kb. 15 évesen hordtam rendes merevítőset. Amúgy a melleim nem nőttek sokat, de ennek örülök, mert tökéletesek. 75B-s, 88 a mellbőségem és 165 cm és 52 kg vagyok, 26L
2011. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én sem hordtam akkoriban igazi melltartót, csak sportmelltartót, ami laza volt, direkt úgy választottuk, hogy ne legyen szoros, inkább csak takart, bár azt se teljesen, átlátszó anyagúak általában.

akkor olyan 70 A,B-s lehetett az enyém is.


amúgy érdekes dolog ez a melltartóvásárlás, akkor derül ki melyik kényelmes, mikor felvesszük.

nekem a mell alatti körméret pont 75 centi most, felnőttként, a mellem pedig 88-90 centi, tehát ez alapján 75 B-s kellene, de mégis a 80 B-s kosarát érzem csak kényelmesnek, mint ha rám szabták volna.

függ a mellformától is, én nem szeretem, ha leszorítja a "csúcsát", talán emiatt kell egy kicsit nagyobb.

meg elég kiszélesedő a hátam, valószínű emiatt is kell a nagyobb.

2011. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tényleg nagyon különbözőek a méretek, nekem például konkrétan semmi mellem nem volt, de a legtöbb lány az osztályomban már akkor is melltartót hordott. Azt hiszem, én egyáltalán nem hordtam semmit, talán 13-14 éves koromban kezdtem el topokat hordani, de azt is csak azért, mert nem akartam ciki lenni tesi órán, meg nem akartam, hogy átlátszódjon a pólón a mellem. :) Most 15 éves vagyok, és még mindig topot hordok. A mellméretem olyan 65AA-ra becsülhető. :D
2011. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12 évesen még nem hordtam, 13-14 évesen 85B volt.

Most 22 vagyok, és 85C.

2011. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 75B 13/L
2011. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!