Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a szemről?

Mit gondoltok erről a szemről?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon ez alapján tud az ember saccolni kort?


2011. jan. 20. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
miert utanozod a szememet?es igen 16 eves vagy, barna haju, es nem szereted a matematikat
2011. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi extra,így kifestve szép.18-20 évesnek tippelném.De lehet hülyeség:)
2011. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 éves kyklops.
2011. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szép de sok embernek ilyen a szeme,főleg itt gyakorin,mert minden 2. kérdésnél egy ilyen szem van :D
2011. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fekete,19 éves :D És rühellem a matekot :D


Nem amugy most csak felmérek..:)Más véleménye érdekel, de persze mindig a sajátod a legfontosabb:) A végén összegzés.

Várom az őszínte hozzászólásokat!

2011. jan. 20. 20:46
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat a kötekedő kérdésemért :) De mit jelent az hogy nem extra?

Egyáltalán egy szem, hogyan lehet extra/extrém? Ha kontaktlencse van berakva és citromsárga? Az igaz hogy úgy már extrém, de viszont nem feltétlenül szép :)


Szerintem minden szem lehet gyönyörű (árnyalattól függetlenül), csak minőségi képet kell róla csinálni. (Itt nem arra utalok, hogy az én képem jo :) )

2011. jan. 20. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem extrémre gondoltam,hanem különlegesre,ami ritkaság,nem látsz naponta olyat.Feltünően kék/zöld,nagyon sötét,hatalmas bociszemek vagy egy szép íves mandulavágású.Óriási szempillák.Hasonlókra gondoltam,amikor azt írtam nem extra.Nem csúnya,de láttam már szebbet is.Ezt ne vedd sértésnek:)
2011. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

maskulomben egyforma a szemunk szine

[link]

2011. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!