Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170 centimeteres lany hany...

170 centimeteres lany hany kilogramm kell legyen ahhoz hogy modellkedni felvehessek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 20:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
93-73-94 es mereteim vannak... (mell-derek-csipo)
2009. febr. 3. 20:25
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kiló, hanem alkat kérdése.

Van akin a plusz 5 kiló meg se látszik, van akinek a fenekén van.

Nézz bele a tükörbe, ha tetszel magadnak, és nem kell sehol se rá'gyúrnod' akkor jó vagy. Sehol nem fogják kiírni a képek alá a kilóidat...

Orvosi szempontból nálad a 65,5 az egészséges.

2009. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
d eenmtudoom ez a 65,5 :s én 175 vagyok 60 kiló kb de lehet már 62 és azért van egy picike a csípőmön hasimon néha amit nemszeretnék hogy ottlegyen.mondjuk lehet hogy rajtad máshogy oszlik el de..a kérdés meg modellileg volt nem orvosilag:D amúgy szerintem így látatlanból szerintem simán mehetsz modellnek :)minden ügynökség más és más súlyú alkatú láynokat keres,próbálkozz;)
2009. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hat en 54 kilo voltam nyaron... csak aztan korhazba kerultem beteg lettem infuziot kaptam es sopk fekvestol osszeszedtem par kilot.. most 60 vagyok.. pici felesleg latszik a pocimon de nem nagy.. 1-2 honap alatt mar vbizti sima hasam lesz..:) nah de nagyon szeopen koszi a valaszokat:D
2009. febr. 3. 20:55
 5/23 A kérdező kommentje:
aztan meg tenyleg nagyon tetszene ez a modellkedes...ugy erzem nekem valo:)... tobben mondtak mar hogy menjek mert aranyos az arcom is..en nem tartom magam nem tudom milyen szepnek..de tenyleg masok szerint jol nezek ki.. ugy hog ynem tudom nyarara meg aerobikozok ittohl kicsit es aztan proba szerencse:) felkeresek majd valami ugynokseget es addig azt hiszem ra tudom venni baratnomet is :P
2009. febr. 3. 20:57
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
azért mert feküdtél felszedtél 60 kilót??:O Szerintem az átlagnál karcsúbbnak kell lenned. Egyébként a modellkedésnél nem csak ez az ami fontos.Természetesen vigyázni kell a centikre,ismerni kell a divatot,és ha fotóznak akkor az elég jó ha nem a fotós állít be téged hanem magadtól pózolsz a kamerának.Ha kifutón mennél akkor is fontos hogy mindig előre 'pakold' a lábadat és hogy tudd 'kezelni' a kifutót.
2009. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
bocsi nem 60 kg hanem 6/:D/
2009. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Tudod azért szed fel valaki pár kilót ha ül vagy fekszik mert ennie kell valamit de ha nincs meg a mozgás, ami azelött volt akkor azt a kaját nem tudja a szervezete csak zsírlerakódásban hasznosítani és jönnek a plusz kilók..ha meg ülsz nagy valószínűséggel a hasadra,derék részre megy sok.Amugy meg a kérdéssel kapcsolatban.Próbálj olyan hasizmos feladatokat csinálni ami a hasadról 'szedi' a plusz kilókat ha a hasaddal nem vagy elégedett.Sok sikert:)
2009. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hat amugy mar modellkedtem de olyan ruhakbol amit en keszitettem magamnak ( szabdam varrtam diszitettem stb ) es igen ha tobb honapig beteg az ember es nem tud fizikai munkat vegezni igenis ragadnak a kilok.. amugy meg fotogen vagyok..be tudok magamtol is allni.. csak megis kivancsi lettem volna mert lattam tobb moddelceg kepeit es van ahol "gebe" csajokat hasznaltak ( bocsi a kifejezesert de ez igy igaz) es mashol pedig nornmalakat..vagy kisse formaltabbaakt.. amugy meg tenyleg nem vevodik az a plusz eszre rajtam.. azt modnjak jo alalkom van es azert szeretnek tenyleg elmenni egy komolyabb modellceghez mert ugy erzem hogy nekem valo.. de meg most is beteg vagyok es sok idot forditok a tanualasra.. tehat nyaron mennek el mert akkor tobb idom van es addigra megis gyogyulok.. nah de azert koszi a valaszokat :) udv.
2009. febr. 3. 21:43
 10/23 A kérdező kommentje:
es szerintem az is szamit hogy tobb ideih aerobikoztam,tancoltam,sportoltam.. ugy hogy nah bocsi de eleg tudatlan es serto valasz volt ez a 20:55 ...
2009. febr. 3. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!