Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KOZMETIKUSOK! Mire figyeljek...

KOZMETIKUSOK! Mire figyeljek a gyakorlati oktatáson?

Figyelt kérdés

Egy NAGYON MENŐ(!) és híres kozmetikus szalonba megyek gyakorlatra.Oda jártam régen én is megcsináltatni az arcom.Tudom hogy a főnöknő,aki oktatna engem,nagyon rendes,de nagyon megköveteli a szabályok betartását a dolgozói számára.

Nem lehet cigiszagom,fél óránként szájfrissítő rágó,és hónalj áttörlése.Jó illatú ruha kötelező (kell hogy legyen illata a ruhának),Teljes szőrtelenség,tökéletes szemöldök,karban tartott bőr,fehér fogak.Ezeket sorolta fel kapásból a megbeszélésnél.

Ebből a szalonból biztosított lenne a külföldi munka,ha itt végzem el.

Heti 4 napot lennék a szalonba.


Mire figyeljek még?

Hogyan lehet ennyi mindent betartani?


2011. jan. 23. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Jóég..ez azért nagyon brutális elvárás.

Amúgy teljes mértékben ápoltság ezek szerint.Vagyis a hajadat is ápold,normális legyen a hajviseleted,minimális smink,ne vidd túlzásba és azt is igazíthatod óránként kb.Bár ha ennyi mindent kell magadon ápolni,akkor kb ezzel megy el a munka idő.Váltóruhád legyen,mert megizzadhatsz és akkor az ismét nem jó illatú.

ennyi jut kb csak eszembe.

L

2011. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Ja és azt kihagytam,hogy minden nap megnézi majd a körmöm,hogy rendesen ápolt-e. A hajam minden nap friss illatú kell hogy legyen.

2011. jan. 23. 12:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és a bőröm nem szabad hogy fehér legyen,hanem mondta hogy 5 percekre feküdjek be szoliba,mert akkor szebb leszek.És mondta,hogy elég szép vagyok ahhoz,hogy ott dolgozzak,de ha kijön egy pattanásom azonnal szóljak neki,megcsinálja,hogy másnap ha megyek dolgozni,nehogy ott legyen.
2011. jan. 23. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Úristen, ez komoly? Hát elég durva követelmények...Csak nem Kalcsu Katihoz mész?
2011. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát ez nagyon dúrva, jó persze legyen az ember ápolt, de ez már túlzás.Én biztos nem mennék oda.
2011. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem a Katihoz megyek:)

Muszáj ide mennem,mert úgymond felsőfokú termékeket,eljárásokat használnak,csak azt nem tudom,hogyan legyek ilyen tökéletes:S

2011. jan. 23. 14:05
 7/10 anonim válasza:

cigi szag ellen: ne dohányozz (meg van oldva)

illatos ruha: coccolino illat párna a ruháid közé

fehér fog: fogfehérítés aztán pedig fogfehérítős fogkrém használata

minden napokra:reggel fűrdés/zuhanyzás

-izzadásgátló

-testápoló

-arctisztítás

-smink

2-3 naponta:

-hajmosás

-szoli


Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod,segítettél:)


Tudom,hogy ezt ti nem tudhatjátok biztosra,de van a tarkómon egy kis tetoválás,ti mit gondoltok,felfoghatom a hajam?Nem lenne baj ha látszódna?

2011. jan. 23. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon emberfüggő. Egy tetoválástól még nem leszel igénytelen, de van aki szerint nem való egy elegáns kozmetikai szalonba. Szerintem nyugodtan kérdezz rá.

Bár az első 1-2 hétben én nem mutogatnám. Ha látja, hogy jól dolgozol, szorgalmas vagy és adsz magadra, akkor felhozhatod, hogy nem gond-e, ha látszódik.

2011. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Melyik szalon ez?
2013. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!