Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen testalkatú vagyok? A...

Milyen testalkatú vagyok? A kondizástól jobban fogok kinézni?

Figyelt kérdés
Tiszta egy genetikai selejt vagyok.:(Nincs semmi mellem, se seggem, meg a derekam sem vékony.Amikor hízok, akkor csak a hasamra és a combomra hízok.Nincs semmi nőies rajtam.Februárban megyek kondizni, mert akkor már inkább izmos legyek, mint ilyen szerencsétlen testalkatú.
2011. jan. 25. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

ez körte alkat, ahogy így olvasom

nekem is ilyenem van

ehhez meg kell tanulni öltözködni, bár a konditól se lesz rossz

én msot kb úgy képpzellek, h nagy a combod, meg hasad, mint rihannának. ha ledolgozod, akkoris ez a tájék léesz szélesebbb

higgy nekem, voltam anorexiás, bulimiás, híztam 10-20 kilót, az alkatom nem változott jelentősen. szval neked a körte alkat adatott,ebbe törődj bele

szval ha edzesz, akkor hasra meg combra

öltözködésben meg optikailag nagyísd a melleid, fehérr színnel, fodrokkal stb, a neten sok tippet találsz, és rejtsd el a combjaid tájékát, pl fekete színnel

hááát, ennyit tudtam segíteni, bár öltözködési tippeket nem kértél.. azért remélem hazsnos

pusziii

2011. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és az öltözködési tanácsokat is.:)Hát igen, szinte teljesen olyan a testalkatom, mint Rihannáé.Csak a mellem kisebb, habár még csak 14 éves vagyok, úgyhogy még lehet, hogy fog nőni, habár a körte alkatúaknak kicsi a mellük.
2011. jan. 26. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem körte alkat, a körtéknek kicsi a mellük, széles a csípőjük, vékony a derekuk. Ez "vonalzó" vagy "banán" alkat, vagy minek mondják ... Ha elmész kondizni, akkor igen, valószínűleg jobban fogsz kinézni, és jobban is fogod érezni magad.
2011. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Akkor go edzőterem.:)
2011. jan. 26. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!